Polskie zespoly


(wojownik) #1

dlaczego Polacy sa tacy przecietni w grach zespolowych????

chodzi tu o mezczyzn

wpisywac swoje opinie


(Krzychuu) #2

Słabe wyszkolenie.


(aju) #3

Dokładnie to o co chodzi? O jakie gry?

I polacy w sensie reprezantacja na imprezach sportowych czy tak dla zabawy w koleżeńskim gronie?


(wojownik) #4

gry zespolowe na poziomie reprezentacji


(Fernando) #5

1 słabe wyszkolenie

2 małe zgranie, co 2 dni inny skład ... :x

3 nie mają pomysłu na grę, spójrz na Francje Włochów Niemców czy Argentyne, a na Polskę... :mrgreen:


(Przemekmazur) #6

Ponieważ Polakom brakuje ambicji, woli walki i cwaniactwa.


(Sirus49er) #7

Nie prawda. Polacy zawsze bedą słabi, dopóki nie zmieni sie podejścia do sportu. To wynika głównie z polskiej mentalności i skłonności do korupcji. Sportem w Polsce rządzą układy, niekiedy o charakterze mafijnym (pzpn). Układy te często powstały już za komuny, ale trwaja do dziś. Ludziom, którzy w nich działaja zależy tylko na swojej kieszeni i interesach, a sport traktują jako świetną przykrywkę do ciemnych interesów. Wiem co piszę, bo widziałem jak to wygląda od podszewki. Jeżeli nie wywali sie tego całego towarzystwa na zbity pysk, i nie postawi się na szkolenie młodzieży (w specjalnych ośrodkach treningowych, takich jak maja np. czesi czy francuzi), to dalej ten biedny i skorumpowany kraj będzie tylko środkiem niczego we wszystkich dziedzinach sportu.


(Drahalt) #8

Moim zdaniem za mało zaangażowania, walki, chęci zwycięstwa...

Np. piłkarze to powinni biegać ( :!: ) przez cały mecz, bo to przecież ich praca... i za to się im płaci, a wszyscy wiemy jak to wygląda :roll:

Następnym problemem jest nabór. Zadaniem selekcionera, lub kogoś ze "sztabu" powinno być szukanie młodych, ambitnych i zdolnych sportowców. Szukanie ich po różnego rodzaju szkółkach w miasteczkach czy wioskach, tak jak wygląda to np. w Argentynie, Brazylii... (i zobaczmy jakie wyniki... )

W polskim sporcie nie zmieni się nic, dopóki interesy będą przewyższały zdolności.

Taka jest nienety smutna prawda... :lol:

Ale patrząc np. na nasze siatkarki i siatkarzy to jest nadzieja... :slight_smile:


(aju) #9

Jeśli chodzi o reprezentację:

zawodników dobrych nie mamy i tyle.

W obecnym pokoleniu też chyba nie należy spodziewać się większego talentu.


(Ford Fokus) #10

gruby_wieprzek Ty specjalisto od teorii spiskowych :lol:


(Danielm86) #11

za mało u nas płacą. Na zachodzie lepiej. Patrzcie, że w zagranicznych zespołach Polacy potrafią strzelać gole. Po prostu sprzedajna prostytutka


(fiero) #12

Znajomy pracuje w firmie ochroniarskiej. Ochraniali trening naszej piłkarskiej reprezentacji. Z jego opisów wynika że na W-Fie w szkole średniej bardziej się spocisz niż na treningu naszej reprezentacji. Z drugiej strony przez okres 5 lat byłem łucznikiem i widać było "fachowość" trenerów. Na dwa tygodnie przed zawodami, jedzie się na obóz gdzie trenujesz od rana do wieczora, zamkniety w ośrodku. Potem prosto na zawody gdzie myślisz TYLKO o jednej rzeczy "Niech się to już skończy i jedzmy do domu".


(Moszeusz) #13

Zauważcie jedną rzecz. Jeśli nasze drużyny piłkarskie grają w pucharach. To najlepsi na boiskach z tymi najlepszymi zespołami są obcokrajowcy. W tym roku Legia pewnie. Poprzednio Wisła, mając Frankowskiego, i innych reprezentantów, najlepiej grał Cantoro czy Penksa albo Paulista.