Polskie znaki blokują klawiature..i foldery problem pomocy!

mam problem… podczas rozmowy na gg przez przypadek wcisnelam cos na klawiaturze… nie wiem co w kazdym badz razie efekt byl taki ze nie moglam napisac nic a kazde wciskanie klawiszy dawalo specyficzny dzwiek… oprocz tego gdy chcialam otworzyc jakikolwiek folder na kompie nawet jak chcialam uzyc ikony pokaz pulpit to zamiast tego zeby mi sie ten folder wlaczyl pokazywalo mi sie takie okienko z jakby informacja o tej ikonie tzn utostepnianie itd… probowalam wciskac mnostwo klaiwszy kombinowalam jak sie da tylko ale wszytsko na nic… resetowalam kompa i dalej to samo wypinalam klawiature z kompa tez nic nie dalo…potem zamknelam pasek jezyka no i pozniej dalo sie pisac(tak jak teraz) ale jak tylko chce wpisac jakikolwiek polski znak to znowu klawiatura jakby sie wieszala czy cos… jesli chodzi o mnie to kompletnie jestem zielona w kwestii komputerow probowalam szukac w wyszukiwarce czegos na ten temat i podobnych problemow no ale nic nie znalazlam :frowning: a i jak nie dalo sie nic pisac to momentami dalo wpisac tylko polskie znaki a teraz znowu na odwrot jak tylko chce wpisac np alt a to mi sie tak jakby wieszala i znowu to samo sie dzieje z folderami itd… nie wiem o co chodzi… wiec prosze o porade i sory za chaotyczne opisanie ale ja nie totalnie na tym nie znam…

czekam na odpowiedz

Pewnie zmieniłaś układ klawiatury, bądź jej język.

Napraw to w ustawieniach klawiatury w panelu sterowania.

malgosienka , zapoznaj się proszę z zasadami pisania na forum dostępnymi w regulaminie forum. Popraw tytuł oraz błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.