Pomarańczowo na monitorze

Witam.

Właśnie podłączyłem nowo kupiony komputer. Już na początku jest bardzo źle, ponieważ monitor, który gdy był podłączony do starego komputera był ok, teraz wszystko pokazuje duuuuużo bardziej na pomarańczowo. Wszystko jest pomarańczowe.

Monitor to samsung SyncMaster 940N. Proszę o porady.

Cześć

Komputer łączysz z monitorem za pomoca przejściówki czy bezpośrednio?

Jeżeli korzystasz z przejściówki, sprawdź inną.

Jeżeli łaczysz komputer i monitor bezpośrednio, sprawdź inny kabel.

Jeżeli masz możliwość sprawdź karte na innym komputerze.

Zainstalowałeś sterowniki do karty graficznej? Jeżeli tak a problem nadal występuje, spróbuj wgrać starsze bądź nowsze sterowniki.

Korzystam z przejściówki. Mam sprawdzić karte graiczną na innym komputerze? Spróbuje z innymi sterownikami.

Cześć

Możesz jeszcze podłączyć monitor do innego wyjścia na karcie graficznej, jeżeli posiada ona dwa takowe.

A więc tak: podłaczyłem z powrotem monitor do starego komputera ktory nie wymaga przejsciowki. Wszystko bylo dobrze. Na starym komputerze mam dwa wejścia od monitora. To ktorego zawsze uzywalem i takie do ktorego mam przejsciowke. Podlaczylem przejsciowke do monitora a potem do starego komputera. I dalej wszystko jest w porządku. Więc można wysnuć wniosek, że kabel od moniotora i przejsciowka jest ok, no nie? Próbuje sterowniki zmienic. Jakies inne pomysly?

Nie mam na nowym komputerze innego wejscia.

Jeżeli kabel i przejściówka są sprawne to:

Nie mam takiej możliwości.

Zmieniłem sterowniki na najnowsze. Nie pomogło.

Dodane 19.01.2013 (So) 16:48

Nie macie innych pomysłów?