Pomieszane partycje part. D to C

Witam,

No problem da się trochę opisać jaśniej :confused:

Robiłem tą biedną instalke i format z USB. Początkowy problem wyglądał tak, że wszystko szło ok… format dysku c: next instalacja… gdy włączyłem kompa po restarcie okazało się, że teoretycznie system się źle zainstalował, lub były one oba na innych dyskach, więc skasowałem dysk d: (jako, że na nim niby miał być ten c: ) instalka szła nadal ok.

Co się okazało… na tym dysku C: (który nie wiem jak zrobił się D: były wszystkie skopiowane programy które miały zostać), ale mniejsza już z tym miałem inny topic na ten temat.

Problem wygląda tak, że kopiując coś na dysku C: pojawia się to na dysku D: i na odwrót… czy ktoś ma pojęcie co się dzieje? Czy ponowny format pomoże ? i którą partycję sformatować …

to są osobne dyski jak tak to może macierz raid 0+1 lub 10 (odbicie lustrzane dysku ) się zrobiło

Przy formacie i intalce z pendrive jest jeden kruczek i nie polecam robic tego. Pendrive staje sie dyskiem systemowym i po formacie trzeba usunąc jeden dysk, później zamienic itd. Zrób format z płyty usuwając wszesniej partycje. Poprostu miałes po formacie dyski C,D,E i potem c stał sie D a D E a trabyło usunąc D i zamienic E na D. Może to skomplikowane ale robiłem juz to kilka razy

to bede musial zgrac gdzies dane i wtedy pousuwac partycje i format :slight_smile:

dzieki