Pomoc emule ++ v1.0.6

(Radek0809) #1

Prosze o pomoc przy ustawieniu emula tak by transfer był jak najlepszy. Czytałem o ustawieniach emula ale gubie sie w tych opcjach nie wiem co gdzie pozmieniac. Mam neostrade 128 . Dzieki.

(El Presidento) #2

1.Nie ma takiej wersji eMule

2.Masz neostrade, wiec wszytsko wporzadku max transfer 16 kb/s, przpusc osiolka przez firewall :slight_smile:

3.Konfiguracja

(Radek0809) #3

Nie no na górny mpasku po uruchomieni Emula ma napisane ze to jest własnie taka wersja Emule++ v 1.0.6

(El Presidento) #4

A nie emule plus, bo zwykle emule najnowsze to wersja 0.46b :?

To jest jakis mod emule czy zwykle, zastosuj sie do wskazówek które podalem wyzej :slight_smile:

P.S nie pomyliles emule z edonkey :stuck_out_tongue:

(Radek0809) #5

Nie, to jest na pewno emule. Nie wiem czy to sie da jakos inaczej sprawdzic. Ale taka nazwe mi własnie podaje. Pisze tylko to co mi wyskoczyło. Próbuje z tymi ustawieniami ale chciałem zeby mi ktos podał dla tej wersji bo tu konfiguracja jest troche inna. I robie to wszystko troche po omacku:(

(Myszonus) #6

Ja miałem przez ponad rok neo 128 i wiem duzo o niej.

Najlepszy (moim zdaniem) dla neo. 128 jest emule plus

Max. transfer dochodzi gdzieś w okolice 16 kilo jak słusznie zauwazył Zenek Rolnik

Więć jeśli masz transfer 16 kilo i liczysz że emule będzie działał szybciej to przykro mi ale nic z tego

(El Presidento) #7

http://www.emuleplus.tk/ to jest mod emule plus. Konfiguracja w jezyku, angielskim nietety nie wiem czemu nie da sie wklejic linka wiec wchodzi na stronie glównej w:

1.FAQ

2.Na dole kliasz w 1o

3.A poniej wybeirasz Preferences Sections

4.I tam konfiguracja ale po angielsku

(Radek0809) #8

W takim wypadku mówi się trudno . Dzięki za pomoc . Pozdrawiam.

Złączono Posta : 11.09.2005 (Nie) 13:39

Moze ,ale ja mam wszystko po Polsku.

Złączono Posta : 11.09.2005 (Nie) 13:44

Nie jestem pewny czy to z tej strony go pobierałem ale mam na dysku instalke. A Na tej stronie jest chyba ta wersja którą mam ja http://www.emucha.com/ . On jest w TOP 25 na 5 pozycji.

(El Presidento) #9

no ale konfiguracja jest po angielsku, ale jak ci ciagnie 16 kb/s czyli max lącza nie ma najmniejszego sensu bawic sie w konfiguracji :slight_smile:

(Radek0809) #10

No tak ale ja mam transfer który nawet nie dochodzi do 10kB i dlatego walcze z konfiguracja

(El Presidento) #11

No wiec jezeli znasz troche, angielski to to walcz z nia razem z ta strona która podalem.

P.S Jezeli nie sprawdza sie u ciebie mod emule plus a masz neostrade, proponuje zainstalowac zwykla wersje a napewno osiagi sie poprawia

eMule 0.46c

Konfiguracja

(Radek0809) #12

ok powalcze jeszcze z tym a jak nie to pobiore innego emula. Dzieki.