Pomoc Power Point

Witam wszystkich

Mam taki nietypowy problem z power pointem a mianowicie po wykonaniu prac z pokazem (z dodatkami wideo) , utworzeniu pliku gotowego pokazu okazuje się że pliki wideo w tym pokazie odtwarza tylko jeżeli znajdują się na ścieżce dostępu, wystarczy ten plik wideo usunąć albo przenieść i już nie działa wideo w pokazie. Nie wiem co robić bo to ma być pokazodtwarzany na innym komputerze. Pomożecie? :frowning:

Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Witaj :slight_smile:

Najprościej możesz rozwiązać problem umieszczając wszystkie pliki związane z tą prezentacją (również pliki wideo) w jednym, specjalnie utworzonym katalogu (oczywiście poprawiając ścieżki dostępu do plików wideo) i przenosząć cały ten katalog na komputer z którego ma być robiona prezentacja.

można użyć opcji - Spakuj na dysk CD(Plik=>Spakuj na dysk CD=>Kopiuj do folderu(pokazujesz lokalizacje i wpisujesz nazwe) czekasz chwile i masz folder. Nagraj zawartość folderu na płytke CD\DVD i gdy włożysz płytke do napędu prezentacja sama wystartuje i filmiki będą napewno działać. Przydatne to jest gdy chcesz pokazać a no kompie nie ma PP

Bądź na nośnik pamięci (płyta cd, dvd, dyskietka, pendrive) na którym jest zapisana owa prezentacja. Jeżeli prezentacja będzie odtwarzana z komputera z dostępem do internetu możesz pliki wysłać na serwer i w prezentacji zrobić odnośnik do tego serwera, wówczas plik zostanie pobrany z netu i odtworzony w prezentacji.

Nie znalazłem czegoś takiego (może mam jakąś starszą wersje 2000), ale było coś o prezentacja przenośna i to działa choć niewątpliwie nie zbyt prosto bo pakuje pliki potem trzeba je rozpakowac ale jest ok :slight_smile: .

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam