Pomoc przy doborze zasilacza do kompa

klik!

Witam chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić ten zasilacz a jeśli nie to proszę o pomoc przy wyborze zasiłki do kompa

Ta zasiłka ma być do tego komputera w podpisie. Aktualnie mam Mustanga 400W i słyszałem że te zasilacze są lipne.

Modecom MC-400 było tyle razy… Temat niżej.

a czy ten zasilacz wystarczy jeśli wkrótce będę chciał zakupić nowsze parametry do kompa ??

Zależy też co będziesz wymieniał. Powinien starczyć.

Modecom MC-400 powinien starczyć.

Jeśli powiesz co planujesz kupić nowego to dowiesz się czy zasilacz udźwignie.

no głównie jakąś płytę główną, procek C2D, oraz grafikę cos pokroju tego: klik

Franki , może inaczej, powiedz ile chcesz przeznaczyć na te nowe podzespoły, których zakup planujesz a ludzie tu na forum dobiorą Ci możliwie najlepszy sprzęt i wtedy do tematu zasiłki powrócisz.

ok no planuje wydać na ten cel coś ok 800-900 zł

Wkrótce to znaczy kiedy?

gdzieś za miesiąc zamierzam wymienić wszystkie podzespoly

Modecom MC 400W uciągnie bez problemu, co do tej grafy to ona jest za droga w tej cenie masz Radeona HD4850 który jest dużo wydajniejszy.

To wstrzymaj się z kupnem zasilacza. Jeżeli do tej pory Mustang poradził sobie z twoim komputerem.

ale zasilacz proponowany już wtedy do wymiany. Właśnie pisząc poprzedniego posta chciałem uniknąć tego typu polemik. Niech poda co chce, jaka kasa i tyle.

Z tym zasilaczem komputer w każdej chwili może się zjarać, nie ma na co czekać z kupnem nowego zasilacza.

no cóż chciałbym wymienić płytę główną i procek na C2D oraz kartę graficzną. Mój budżet na to wszystko wynosi ok 800-900 zł

Za troszkę więcej:

Foxconn P35A-S cena 270zł

E7200 cena 314zł

Radek HD4850 ok.460zł

Można oszczędzić kupując:

Intel DC 2180

ewentualnie grafika HD3850.