Pomoc przy konfiguracji nowego kompa :)

(Moja Wrzuta) #1

chcialem zlozyc kompa zastatnawiam sie co wrzucic moje propozycje to

1) q9550

2) asus p5q pro

3)patriot llk 2X2gb ddr2 800

4)radeon hd4830

5) zasilacz 450 w jakis z obudowa(nie wiem czy wystarczy ?? ) lub modecom 400w ktorego juz posiadam

6) Samsung 22" 2243bw pivot (ma go ktos?- czekam na opinie )

komp potrzebny do grafiki :nie wiem czy ten ddr2 nie ogranicza proca .oczywiscie w przyszlosci chcialbym napewno cos podniesc wiec mozliwe ze bedzi tez shyte lub pentagram jako chlodzenie .nie wiem czy zasilacz wyrobi na ta cala orkiestre. myslalem o e8500 ale raczej malo gram i wole 4 rdzenie w 3dmax.czekam na kazda sugestie z gory dzieki :slight_smile:

kasa ok 3500 z nagrywarka buda bez dysku ,z monitorem :slight_smile:

(ixrw0w) #2

Ile kasy to jest pytanie?

(Frog) #3

999chemik , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Yamaha503) #4

Nie kupuj zasilacza z obudową. To szrot. Chyba, że w niektórych przypadkach (np. CoolerMaster itp.) są to dobre zasilacze.

(Moja Wrzuta) #5

400w modecom nie wystarczy ?? jesli bede podkrecal grafe i proc to kupie 450w lub 500 cos z tych lepszych -powino wystraczyc. co sadzicie o tym Samsungu ??

(Bodzia Ko) #6

nie chodzi o to czy starczy mocy czy nie... podaj serię tego zasilacza... Feel a może MC ? Podaj dokładne oznaczenie...

jeśli komp ma być do grafiki to lepiej zainwestować w monitor z inną matrycą np:

http://www.allegro.pl/item590972851_najlepszy_monitor_dell_22_2209wa_s_ips_3lata_gw.html

:slight_smile:

(Moja Wrzuta) #7

chyba mc albo feel3 juz nie pamietam bo nie mam go teraz po ręką:slight_smile: roznica cenowa miedzy samsungiem na tym dell-em to jakies 500 zl to sporo za duzo. Moze kiedys go zakupie teraz wole cos tanszego :slight_smile: a zasilacz ktory polecasz(oby byl w miare cichy :smiley: )??

(Monczkin) #8

999chemik , nazwij temat konkretnie bez zbędnych uśmieszków. Na forum używamy polskiej pisowni - popraw błędy. Przeczytaj proszę regulamin forum.