Pomoc przy kupnie nagrywarki dvd

(Tost1) #1

Witam

Planuje zakupic nowa nagrywarke dvd i mysle ze 90 - 120zlmax. Nie zakladalbym nowego tematu, poniewaz troche przegladalem to forum szukajac odpowiedniej nagrywarki mieszczacej sie w moim przedziale cenowym. Z Waszych wypowiedzi i kolegow mialem zamir kupic LG (gsa-1467B np.) Ale przed wczoraj poszedlem to sklepu komputerowego niedaleko mojego osiedla i wlasnie chcialem sie zapytac o wyzej wymieniony model nagrywarki lg to sprzedawca mi odpowiedzial " Prosze sie nei obrazic ale my syfu nie sprzedajemy" I tylko mi namacil w glowie bo juz sam nie wiem co qpic ;D I mowil ze max 3miech popracuje i siadzie. Nie wiem jak to jest teraz z nagrywarkami dvd ale mam teraz od jakis 3-4 lat 2 napedy LG (dvd rom i zwykla nagrywarke) i spisuja sie caly czas znakomicie nie bylo zadnych problemow. Dobrze wiec nagywarka jak juz mowilem w przedziale cenowym 90-120zl max co polecacie ?

moj komp

amd athlon xp 2500+

ecs k7vta3 v5

512 DDR 333

zasilacz 460W

Nie wiem czy potrzebna konfiguracja kompa ale podaje na wszelki wypadek

Z gory dziekuje i pozdrawiam ;D

(D@widoS) #2

a tam w sklepie nie słuchaj, kup coś z firmy pionner,lg,asus,samsung itp.

Obecnie każda nagrywarka jest ok.

(Nowy10) #3

LG, Lite On

(Bionicman) #4

LG nie są złe.

Ta, i wepchnął by ci jakieś badziewie co mu nie schodzi. Polecam Pioneer 111D.

(Arcin11) #5

albo 111D w testach lepszy odczyt i pare innych poprawek.

Oni tak zawsze robią tak samo wciskają syfiaste zasilacze albo inny syf.

Dlatego jak ktoś się nie zna niech się pyta gdzieś po forach bo sprzedawcy doradzają ale nie dla dobra klienta tylko swojego.

(Borys951) #6

Weź LG ma dobre nagrywarki mi już służy prawie dwa lata bez zadnych zacinek. I tak jak mówili koledzy w sklepach nie słuchaj sprzedawców.

(Tost1) #7

z tego co widze to ten pioneer 111D na allegro chodzi po 130zl to + koszt przesl\yli wyjdzie jakies 140 zl a tne model LG co podalem w przykladzie wyzej jest dobry ? jak znacie lepsze to prosze tez o model. Chyab ze jest bardz oduza roznica pomiecy ta nagrywarka pioneer a lg to wtedy poczkeam i dozbeiram kasy : )

(Arcin11) #8

Ehh allergro masz tu za 123 zł

http://www.agito.pl/product/29804?bid=40

(Grzesiek82) #9

lite ony były bardzo dobr ale cdrw a dvd są słabiutkie.ja mam lg h22l i jest ok, ogólnie pionierki i neci tez mają dobrą opinię.

u nas na osiedlu był koleś który miał sklep i wszystkim wciskał wszystko samsunga (nie mówie że firma jest zła bo dysk ma np bardzo dobre, wg mnie to firma która wyda coś bardzo dobrego albo gniot) i kiedy sie rozpruł że dostał w nagrodę od samsunga wczasy w alpach bo za jakąś tam kwotę sprzedał ich sprzęt. chodzi mi o to że nigdy nie słuchaj opinii tylko jednej osoby (jednego sprzedawcy)

(JNJN) #10

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(FXJ) #11

A najłatwiej podejść do komputerowego (dyle dobrego z miłą obsługą) dać im model nagrywary i zapytać się czy mają albo kiedy będą mieli ;]

Tak będziesz miał gwarancje na miejscu i 10zł w kieszeni.

(Arcin11) #12

Tak najlepiej ale często jest drożej niż na necie :slight_smile: .Tylko ,który sklep jest teraz dobry słyszałem ,że nawet proline wpycha to co im zalega na magazynach.

(Tost1) #13

Jak bylem wtedy w tym sklepie jak juz napisalem i powiedzial ze lg nie i w ogole to wlasnie polecil mi samsungi mowiac ze samsungi niby zawsze kiedys byly kiepskie ale firma samsung odkupila TOSHIBE ( czy cos takeigo) i teraz maja obecnie jedne z najlepszych nagrywarek dvd :wink: nie wiem jak jest teraz ale to co kiedys sobie czytalem w necie albo opinie kolegow to nagrywarki i napedy samsunga czesto sie psuly i ogolnie byly kipeskie :slight_smile: wiec nic nie mowilem juz i poszedlem :wink: Tak sie wlasnei zastanawiam nad tym pioneerem 111D :smiley: jeszcze jak ktos ma lepsze propozycje prosze bardzo o zdanie

(Ksg666) #14

LG z serii GSA-blebleble

Ja mam bez LS ale z DL i jestem bardzo zadowolony! Na allegro leca po 80zł z gwarancja na 12m-cy!

(FXJ) #15

No jak ktoś nie ma pewnego sklepu z którego kupuje/zamawia (jeśli się da) sprzęt to trzeba pochodzić. Ja sobie swoją nagrywarkę DVD Benqu i karte SD tak zamówiłem, i dzięki temu zaoszczędziłem sobie po 15ł za przesyłki.

Ale żeby było drożej niż na necie to jeszcze nie spotkałem (chyba że ktoś mieszka w centrum Warszawy to może) ale osobiście nie spotkałem się z sytuacją żeby jakiś pojedynczy podzespół był droższy (+ przesyłk) w sklepie niż w którymś komputerowym (są na pewno wyjątki dlatego się szuka).

A który sklep nie chce wyprzedać towaru? Dlatego idzie się i pyta o określony model, bo przecież jak sklep (nie mówimy tu o chiper-mega-marketach itp. :stuck_out_tongue: ) nie ma renomy (jako takiej) to będzie nam chciał wcisnąć to co mu zalega, ale jak oni wtedy to zachwalają!