Pomoc przy programach

Witam.

Na dniach chciałbym z formatowac mego lapka zeby chodzil jak najlepiej, dlatego niechce instalowac zbednych programow.

Czy moze mi ktos pomoc i podac liste programow dzieki ktorym bedzie mi wszystko chodzilo bardzo płynnie i bez zadnych problemow ?

min kodeki divix itp

Pomoze ktos ? :slight_smile:

http://img228.imageshack.us/i/lapekn.jpg/

klite codec pack, firefox, flash, foxit reader, avg free jako antywirus, comodo firewall, irfan viev. Te programy wystarczą do komfortowej pracy.

" Jeżeli COMODO jest tak skomplikowany i tak trudno go poprawnie ustawić to jest to po prostu kicha.Kazdy program powinien byc jak najmniej skomplikowany i jak najbardziej skuteczny jeżeli tego nie spełnia to nie można mówić że jest najlepszy.Chyba. że ktoś instaluje programy zabezpieczające po to żeby sie ich przez miesiąc uczyć.Ale gdzie tu sens. "

" lepiej nic nie umieć i zainstalować outpost 2009 fre PL. Tam po prostu nic nie trzeba umiec a działa super. Jest w czołówce światowej. "

Napisz chociaż o jakiego typu oprogramowanie Ci chodzi, każdy ma inne wymagania.

Jeśli chodzi o odtwarzanie filmów to osobiście używam pod Windows VLC, mam też zainstalowaną paczkę kodeków: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2009.07.10

Do szybkiej i komfortowej pracy wystarczą :

:arrow: K-Lite Codec Pack

:arrow: AQQ lub GG - dla normalnego użytkownika starczy jakiś, z tych komunikatorów (polecam AQQ, naprawdę fajny :slight_smile: )

:arrow:Opera (nie podaje linku ze względu na testową/stabilną wersję) - naprawdę duże możliwości i wszystko co potrzebne do przeglądania stron WWW (nie trzeba instalować full dodatków jak przy Firefoxie :/)

:arrow: Java

:arrow:Adobe Flash Player

:arrow: Antywirus (z darmowych - avast!, z płatnych - eset)

:arrow:Pakiet biurowy (MS Office lub Open Office)

:arrow:jeżeli lubisz WMP to pomiń, jak nie lubisz to do muzyki Winamp lub AIMP

:arrow:do deinstalacji programów/gier revo uninstaller

Ponadto :

Windows Media Player 11, Internet Explorer 8, Service Pack 3, aktualizacje :slight_smile:

nr47 oprogramowanie dla “zwykłego człowieka” ktory chce obejrzec bez problemow film posluchac muzyki pograc w gierke i zeby wszystko chodziło na wysokim poziomie zadnych scinek itp

No to tak z mojego punktu widzenia, do Windows to:

Filmy: VLC Player, FFDShow

Muzyka: Foobar

Internet: Przeglądarka internetowa (Firefox) + Adobe Flash Player. (Java 2 RE jeśli potrzebujesz, całkiem duże i wymagające, a nie każdemu potrzebne). Komunikator: Pidgin

Gry: Biblioteki DirectX

Choć to oczywiście programy, które JA bym zainstalował. Komuś innemu mogą podobać się inne, więc w sumie to ty powinieneś wiedzieć.