Pomoc przy wyborze głośników


(Night Haunter) #1

Witam,

Planuję zakup nowych głośników i zastanawiam się nad głośnikami Creative'a Gigaworks T20 i T40. T40 są prawie 2 razy droższe i chciałbym się dowiedzieć czy warto dać więcej? Czy między T20 i T40 jest jakaś szczególna różnica? Będę przez nie słuchał głównie muzyki - metal.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam


(Dontbesoso) #2

hmm, a może:

Scythe Kama Bay Amp SDA-1000 + jakoweś pożądne kolumny wolnostojące, w takim układzie chyba będzie lepiej, przy kasie jaką chcesz wydać?


(Umx) #3

Osobiście już od ponad roku posiadam model T20 i jestem z nich bardzo zadowolony. Oferują niesamowitą czystość brzmienia muzyki. Model T40 różni się tylko gabarytem, ponieważ moc ma dokładnie taką samą jak model T20, czyli 2 x 14 W. Czy te zwiększone gabaryty przekładają sięna jakość dźwięku? Ciężko powiedzieć. Pewnie nie brzmią gorzej niż T20 ale na pewno nie brzmią o 70% lepiej, jak wskazywałaby na to o tyle właśnie wyższa cena. Sam zdecyduj. Model T20 to bardzo udane głośniki, mogę tak spokojnie powiedzieć po ponad rocznym używaniu. Dokładniejsze opinie o modelu T40 musisz już poznać od jakiegoś posiadacza T40.

Pozdrawiam i miłego użytkowania głośników z serii T - to naprawdę wysoka jakość.