Pomoc przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego

(Diabolopro7) #1

Witam :slight_smile:

Po dłuższym czasie braku drukarki zdecydowałem się właśnie kupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne, i chcę się dowiedzieć co polecacie.

Potrzebne mi ono będzie tylko do użytku domowego, czyli jakieś wydruki prac do szkoły itp. Ważne by było tanie w eksploatacji i posiadało w miarę dobrą jakość wydruku(wiadomo nie można mieć wszystkiego). Szukałem po sklepach internetowych i w oko wpadł mi EPSON SX425W... co o tym sądzicie? Budżet jaki mam do wykorzystania to max. 300zł :slight_smile: Czekam na wasze propozycje. pozdrawiam

(T Luk) #2

Ja tam jestem za Brotherami DCP 3XX :slight_smile: Do tej pory mam 330C a nabyłem go jak jeszcze za czasów studiów (będzie już chyba ze 3 lata temu) na potrzeby skanowania materiałów do pracy mgr...Całość sprawdzała się bez zarzutu...No może komplet tuszów mógłby być tańszy ale ja to więcej skanowałem na kompa więc mi to nie przeszkadzało :wink:

(Chojinka) #3

brother! poszukaj sobie odpowiedniego modelu dla siebie. tusze zaczynaja się nawet od paru złotych - zamienniki.

ile kosztuja zamienniki do epsona?

(Diabolopro7) #4

Zamienniki do epsona znalazłem już za 5-6zł :slight_smile: Ale co do brothera to czym różni się model DCP-J315W od MFC-J265W, po za ceną oczywiście i którą bardziej polecacie?

(pakeroso) #5

Np. MFC-J265W posiada fax i technologię PictBridge, DCP-J315W wi-fi w standardzie n, technologię TWAIN.

DCP jest raczej bardziej popularna.

(Userpasta) #6

Też rozglądam się za urządzeniem wielofunkcyjnym i myślę, ze BROTHER DCP-J315W powinien być idealny. Wiele ciekawych funkcji + tusze zamienniki kosztują małe pieniądze. Rozważ ten zakup. Kosztuje trochę powyżej 300zł, na allegro chyba 330zł, ale imo to dobra inwestycja. Kumpel ma starszy model Brothera i sobie chwali.

(T Luk) #7

No ja za swojego Brothera DCP-330C dałem swojego czasu własnie coś koło 300zł i wtedy także to był hit :slight_smile:

(Diabolopro7) #8

Niestety kupiłem właśnie Epsona SX218. I jak narazie jestem zadowolony i dodatkowo wydałem na niego można powiedzieć tyle co nic :slight_smile: Ale dzięki za rady.