Pomoc przy zakupie karty graficznej

W porównania do wygodnego łatwego Ubuntu (wpisać i samo się robi) 130-230 Mb, bez anty wirusa :lol:

A ludzie to mają radochę z niczego.

Sterowniki, ciekawe jak wykryje starszy sprzęt mam trochę różnego złomu np kartę tv na 848 bt, nowsze typu 8800 wiadomo sterowniki są.

michnik jakie ta płyta ma reg napięć?

Witam!

Zgadzam się z Tobą Tobi, ale nie można generalizować.

To samo można napisać co do XP, a przynajmniej przez długi okres czasu można było pisać.

Z resztą Linuxy też nie są święte jeśli chodzi o sterowniki.

Ja nie bronię Visty, ale nie lubię jak ktoś generalizuje, albo nie sprawdził czegoś na własnej skórze.

Co do samegeo tematu, myślę, że rzeczywiście lepiej pozostać przy XP.

??? jakieś aluzje Tobi czy co?

Mi na P II 233, 64 Mb ramu wszystko na szynie 66 Mhz, chodził, kompy były słabe i drogie, w porównaniu do cen podzespołów z 2000 r i dziś dużo się różnią.

Czasami musiałem zainstalować do grafiki resztę wykrył i nawet mam lepszy dźwięk na Ubuntu.

SP już się szykuje ledwo premiera, płacenie za poprawkę. System jest nie dopracowany.

Do czasu aż firmy zaczną pisać prog tylko na Vistę, 98 używałem do 2005, XP będzie wspierany do '08 lub '12.

Znowu aluzje. Jak dla mnie niczym się nie różni Areoglass i parę nowych narzędzi jak ludzie często nie znają np defragmentacji, a kupują XP Pro, większość instaluje ot tak żeby mieć wer korporacyjne lub podobne, a pobranie… na pewno nie z półki sklepowej (w większości).

Remix

Vista jest wolna bo potrzebuje lepszego sprzętu źeby działać tak szybko jak XP.

Walka ze steronikami-ludzie szukają i niemogą znaleść poczytaj sobie to i inne fora w tym zagraniczne zwłaszcza jeśli chodzi o starszy ale wciąż bardzo dobry sprzęt.

No tu się już kompletnie się ośmieszyłeś(z szacunkiem)/ mnie rozśmieszyłeś. Pytam się na co idzie te 550MB, co masz z tyle użytego ramu-NIC! !!

oj bardzo slabe na procesor od 1.400V do 1.450V jeszcze napiecie ramów ale nie pamiętam ile tam juz bylo

Co do windowsa i linuxa tu nie ma co porownywac linux to linux, Windows to Windows :slight_smile:

sam już nie wiem czy kupić viste czy nie :? Każdy inaczej mowi :roll:

Mam pytanko.Sorki ze sie wtrace mam gf 7300gt128ddr3 i chce kupic gf7600gt256ddr3.WARTO???

Nie, niedługo wyjdą karty z serii 8x00, chyba że masz AGP to nie kupisz 8x00.

a nie wiesz kiedy wyjdą i jakie ceny mniej więcej będą?

Połowa kwietnia.

http://www.purepc.pl/node/1011

tabela_gf8_new.jpg

Jeszcze będzie 8500.

http://www.egielda.com.pl/?str=newsid=1666

jak masz wersję Galaxy Zalman to ją podkręć porządnie.

W Twoim przypadku zamiana nie ma sensu.

Lepiej poczekać.

No panowie już zakupiłem kartę i ram i teraz mogę dopiero być zadowolony z mojego kompa :stuck_out_tongue: hehe tylko teraz zbieram kasę na mobo abita :smiley: pozdrawiam i dziękuje za pomoc :slight_smile: