Pomoc przy zakupie słuchwek do gier

Witam.

Co powiecie np. o słuchawkach Creative Fatal1ty Hs-800?

Chciał bym kupić słuchawki do 100 zł.

Tylko nie to coś od Creative :expressionless:

Jeśli szukasz słuchawek z mikrofonem to w tej cenie ten zestaw będzie najlepszym wyborem: Sennheiser HD201 + Zalman ZM-MIC1.

A gdybyś mógł dokupić mikrofon później to zastawnów się jeszcze nad: Sennheiser HD202 , AKG K44 , KOSS UR40 (trochę ponad budżet) - a później oczywiście wziąć Zalman ZM-MIC1, którego sam posiadam i bardzo sobie chwalę :slight_smile:

No szukam słuchawek z mikrofonem i by dźwięk w słuchawkach był dobrej jakości i takie coś poszukuję :slight_smile:

Sennheiser HD202, AKG K44, KOSS UR40, Sennheiser HD201 <- z pośród tych słuchawek które jest najlepsze?

A ja mam właśnie Creative Fatal1ty Hs-800 i mi bardzo odpowiadają :stuck_out_tongue: Żadnych problemów i w ogóle super :stuck_out_tongue:

hmmm… to co w końcu lepsze i kupić ;p

znana firma i w ogóle :stuck_out_tongue:

Chyba, że trafisz na wadliwą sztukę :lol:

Kupiłem Sennheiser 205 HD. dobrze zrobiłem?

Sennki HD205?! To w końcu zwiększyłeś budżet do 200zł? Trzeba było poinformować :smiley:

To czy dobrze zrobiłeś to będziesz musiał ocenić już sam - te słuchawki nie są typowo nastawione pod kątem gier tylko bardziej do słuchania muzyki i w tej cenie znalazłoby się coś lepszego do twojego zastosowania.

A możesz jeszcze podać jaką masz kartę dźwiękową? Jeśli zwykłą integrę to nie wykorzystasz całego potencjału tych słuchawek.

Jeśli posiadasz takie słuchawki to nie znaczy, że są pro super elo. Creative w tym przedziale nie zachwyca jakością.

Mam jakiś realtek hd

Realtek HD, czyli karta zintegrowana. Jeśli będziesz chciał zyskać na jakości dźwięku to w przyszłości warto zainwestować w jakąś oddzielną (chociażby nawet w któregoś z tańszych Sound Blasterów).

a jak mam zwiększyć dźwięk w słuchawkach? bo mam na 100% i grają tak o… jakimś programem da się zwiększyć? a i do jakiego gniazda mam podłączyć te słuchawki by dawały z siebie 100% na tej karcie? mam 6 wejść na karcie różnego koloru, testowałem i w sumie to na każdym wejściu grają, tylko chyba od mikrofonu nie grają…