Pomoc przy złorzeniu komputera

aha dobra…:slight_smile: jakos oblukam w googlach jak podkrecic…a jeszcze mozesz mi powiedziec co sadzisz o procku Core 2 Duo E6850 jest tanszy o 180zl (starczy na readona) a ma te 3ghz…tyle samo co e8400

ale My tu piszemy ( powołam się na - my ) zeby kupić E5200 bo jak uzbierasz kase kupisz lepsze chlodzenie podkrecisz na 3.8 spokojnie?

nie umiem krecic…:confused: i z tego co wyczytalem to nie jest wcale takie proste zauwazylem ze jest zbyt malo e6580 na sprzedasz i jednak albo e5200 albo e8400…

to jak będziesz szukać w google to na pewno trafisz na niejedną linijkę w której będzie wspomniane, że podkręcanie na zasilaczach wymienionych w linku na 2 stronie, czy w ogóle na jakichś no name jest niezalecane :wink:

A za ile masz tego E6850? Choć technologicznie to on starszy jest od E5200, który lepiej nadaje się do O/C.

na all jest za 340 jeden i dwa za ponad 500 tylko ze ten za 340 jest z niepelnym opisem a nie lubie takich aukcji(moj kumpel nie wiem czy takiego odnajdzie w tej hurtowni)…

http://allegro.pl/item435660280_core_2_ … at_gw.html

o tym mówisz?

Fakt, że podejrzana cena, ale po co mówimy o allegro, skoro ty będziesz kupował części w jakiejś hurtowni gdzie ten procesor będzie kosztował koło 500zł.

Bierz E5200+HD4850 i po sprawie.

tak o tym…i chyba tak zrobie pozniej sie bede martwil kto mi to podkeci jak cos nie bedzie dzialalo to bedzie na Ciebie :stuck_out_tongue: :lol: :lol: ide spac :smiley: narazisko na dzis…

napiszesz o normalnej porze, to będziemy myśleli o podkręcaniu :smiley:

przyszedl mi jeszcze jeden pomysl :))

Kup e5200 i podkręć do 3ghz i po sprawie.

ale spojrz na to tak ze mam 2,5 podkrece do 3 a tego amd’ka mam 3 i moge podkrecic do 3,5…co sadzisz o tym athlonie ??

Ale chyba zależy ci na jakości obrazu? Poco się chełpić, że masz 3,5ghz skoro możesz się chwalić super obrazem i kartą HD4850.

komp bedzie do grania zalezy mi zeby wszystko chodzilo plynnie na najwyzszych detalach…zalezy mi na dobrym procku zeby nie bylo tak ze bede go musial wymieniac za jakis czas…:confused:

jak teraz kupisz mocny procesor, to za jakiś czas będziesz musiał wymienić grafike ;p

Kup E5200 i podkręć do 3ghz a za jakiś czas kup chłodzenie do niego i lecisz na 3,5-3,8ghz. A karta długo ci pochodzi.

dobra juz mnie przekonaliscie do tego E5200 :))tylko w tym problem ze na podkrecaniu sie nie znam i z tego co czytalem to nie jest takie do konca proste…:confused:

OT --> Kosz

matsek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

z czym ty tutaj teraz wychodzisz? 6000+ mimo, że ma wyżej taktowany zegar to stoi na porównywalnym/podobnym poziomie wydajności z E5200, gdzie ten Intel ma 0.5GHz mniej. Cena Intela jest niższa, więc o czym my tu…6000+ już w standardzie pracuje na górnych granicach swoich możliwości, więc podkręcanie byłoby znikome.

Ten AMD nie ma takich możliwości by dobić do 3.5GHz.

aha ok :slight_smile: to juz wszystko wiem…jak mi cos przyjdzie na mysl to jeszcze zapytam dzieki za pomoc…:slight_smile:

EDIT: a jakiej firmy zasilacz i ile watkow ??

EDIT2: aha i ten Radek HD4850 jakiej firmy ???