Pomoc w dobraniu karty graficznej!

Witam muszę zmienić kartę (Radeon 9250) staruszek juz pada :confused: Moja płyta to DFI PT880-ALF Ramy 1270mb Procesor Pentium 4 2.6 Zasilacz MGB-350 ATXP4 . Potrzebuje coś nie drogiego max 250-300 zł. Zawsze mogę rozpatrzeć możliwość rozbudowy kompa czekam na rade :slight_smile: pozdrawiam

Powinieneś sobie zadać pytanie czy opłaca Ci się w ogóle w to inwestować jakiekolwiek pieniądze.

A co do tematu to Radeon 4350 HIS 512MB HDMI&DVI (AGPx8), wydaje się być najrozsądniejszym wyborem w tym przedziale cenowym, ewentualnie jak już chcesz naprawdę w ten sprzęt inwestować to dołóż parę groszy i kup Radeon 4650 Sapphire 1GB 2xDVI (AGPx8).

Rozumiem gdybym chciał zmienić sprzęt to na jaki i za ile ? Oczywiście nie chciał bm dyzo wydać jak to zawsze no i oczywiście chciałbym na tym trochę pograć co byś polecił ?

To zależy tylko i wyłącznie od twoich funduszy przeznaczonych na ten cel.

Dodane 29.08.2010 (N) 22:45

Poprzeglądaj sobie ten topic - http://forum.dobreprogramy.pl/zestawy-komputerowe-lipiec-2010-t267420.html

Bardzo przydatne forum :)Gdybym np. chciał wydać ok 1000zl (zawsze można coś naciągnąć) :stuck_out_tongue: Ale mam już obudowę, napęd nie wiem czy zasilacz się nada… co mógłbyś polecić ? A co do wyboru karty graficznej czy oby dwa te Radeony pójdą na moim zasilaczu i ogólnie sprzęcie ?

Zasilacz do wymiany na pierwszym miejscu.

Napęd możesz sobie zostawić jak jest dobry.

Na twoim miejscu nie podpinałbym tych radków pod ten zasilacz, może nie wytrzymać (jest z czarnej listy).

Jakąś konfigurację do 1000zł później ułożę i dam na forum.

  • AMD Athlon X2 250 AM3

  • Asus M4N68T-M nForce630a s.AM3

  • Geil 2GB ddr3

  • Asus GT240 DDR5

  • Samsung F3 500GB

lub

AsRock M3A770DE /AMD 770, DDR3 1333// 230 zł

AMD Athlon II X4 635 /2.9GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/ 375 zł

Dobra konfiguracja godna zastanowienia i przemyślenia czy lepiej zainwestować w nowy sprzęt ? Jaki wentylator najlepiej kupić nie drogi i dobry ? A co do kart graficznych ten Radeon 4350 HIS 512MB HDMI&DVI (AGPx8) patrząc w link nie jest na AGP czytając po opisie produktu…?

Mam jeszcze jedno pytanie chce kupić dysk zewnętrzny ok 500g 2.5 lub 3.5 do 300zł możecie mi doradzić co jest godne uwagi ?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje :slight_smile: