Pomoc w kupnie laptopa - cena 2000 - 2500zł


(kliszka) #1

Panowie , potrzebuję pomocy w doborze laptopa ogólnego przeznaczenia z naciskiem na multimedia oraz programy użytkowe ( obróbka zdjęć ) gry odpadają. Mile widziane opisy oraz uzasadnienia przedstawianych propozycji.


(Rdrfear) #2

Zaproponuję to co sam mam zamiar niedługo kupić - Fujitsu Lifebook AH531.

W tej cenie nie znajdziesz laptopa, który oferowałby taki procek i kartę graficzną - albo lepsze od tych - podzespoły. Ma całkiem niezły design i - co dziwne - w komputroniku nie jest taki drogi - 2 199 PLN.

Kwestia tylko czy masz uprzedzenia do Fujitsu i do 15,6 calowych monitorów - nie wiem czy to nie za mało do obróbki zdjęć.


(Blackdaro) #3

ASUS X535V-Uniwersalny laptop z szybkim procesorem,układ graficzny na sporym poziomie i co ważne dzięki technologi Nvidia Optimus potrafi się automatycznie przełączyć między zintegrowanym w procesorze układem graficznym a kartą GeForce GT 540 M zainstalowaną w nim.Wykończenie matowe z aluminium nie są na nim widoczne odciski palców.Dobra klawiatura z osobną częścią numeryczną,port HDMI,USB 3.0,nie obciążony do około 6 godzin na baterii mocno 312-385min.Wada błyszcząca matryca ale większość takowe posiada.


(Sztosman) #4

http://www.komputronik.pl/product/13705 ... 03PL_.html


(kliszka) #5

Dziękuję panowie za odpowiedzi , zwiększam pulę pieniędzy do 3000zł.. proszę o dalsze propozycje oraz opisy.