Pomoc w modernizacji kompa

A te płyty główne co mi wcześniej podaliście to mogą wyświetlać wszystkie temperatury(CPU, GPU, chipset, itd…) i napięcia??

A i te intela są jakieś lepsze, bo te co podaliście to mają po 1.8GHz ??

W biosie znajdziesz status wszystkich tych wartości, poza GPU. Tu wystarczy wejść w opcje sterownika, lub uruchomić np GPU-Z

Ale mi chodzi, żeby pokazywało w programach typy Everest.

Przecież Everest pokazuje te wartości oO

Zresztą wskazania takich programów można o d— rozbić.

Pytam się bo teraz pokazuje mi tylko to:

beztytuuth2.th.jpg

W dniu 30.04.2008 , o godzinie 16:43 został dopisany post przez adam749

Co myślicie o tym procku http://allegro.pl/item353959595_e4500_2 … aniej.html ??

Powiedz mi… A od kiedy sprawdza się temperatury i napięcia w programach typu Everest?..

Nie opłacalny procek. Lepiej wziąć E2160, kręcą się praktycznie identycznie.

Aha dzięki.

Możecie mi podać jeszcze jakieś inne konfiguracje, bo te co ma początku tematu są to one praktycznie takie same są. A zamawiać będe dopiero po długim weekendzie.

Bierz to, co polecił sk91, to naprawde najbardziej opytmalny konfig za tą cene

Dobra tylko niewiem, czy zauwarzyłeś, że poprawiłem budżet. Na poprzedniej stronie ostatni post(ok 1500zł).

Dobra to jak config mamy za sobą to jaki wentyl na procka polecacie?? Czy ten BOXowy wystarczy?? Będe go kręcił do ok. 2,6 - 2,9GHz, a jak się da to jeszcze wyżej.

W dniu 30.04.2008 , o godzinie 21:30 został dopisany post przez adam749

Odpowie ktoś??

Jęsli masz wiecej kasy to kup E7200. Chłodzenie Thermalright Ultima 90 + wentylator Acutake 120.

Tyle to nie mam, a coś trochę tańszego??

Omg ja już nic z tego nie rozumiem. Napisz mi 2 rzeczy. Co chcesz wymienić i ile masz kasy bo się już zamotałem

Chce wymienić:

  • CPU

  • Grafa

  • zasiłka

  • Płyta Główna

  • RAM

A budżet ~1300zł(z przesyłką).

Procesor…E7200…390zł.

Płyta…Gigabyte GA-P31-DS3L…170zł.

Zasilacz…OCZ StealthXStream 500W…180zł.

Ramy…A-data Vitesta…140zł.

Grafika…Gainward 9600GT… 380zł.

Zamawiaj.

Jaka jest różnica pomiędzy Gainward 9600GT, a GALAXY GEFORCE 9600GT ??

Żadna. Tylko Cena.

Dobra to biorę:

Procesor…E7200…390zł.

Płyta…Gigabyte GA-P31-DS3L…170zł.

Zasilacz…OCZ StealthXStream 500W…180zł.

Ramy…A-data Vitesta…140zł.

Grafika…Gainward 9600GT… 380zł.

W pt jadę do komputronika i zobaczymy jakie tam są ceny.

W dniu 30.04.2008 , o godzinie 22:39 został dopisany post przez adam749

Dobra a tera trochę z innej beczki. Jak już to wszystko złożę to muszę coś z systemem zrobić. Myślę nad “Naprawą”, dawno tego nie robiłem, ale pamiętam że były jakieś problemy z Windows Update. Wiecie o co chodzi??

Co do komputronika. Podane ceny to są najniższe na rynku np z Allegro i tanich sklepów. W komputroniku wyjdzie Ci z 1500zł.

Ja niechce wszystkiego kupować w komputroniku, tylko na ich stronie ta zasiłka i mobo jest tańsze o 40zł, a 4 dychy piechotą nie chodzi :smiley: .

A noi tego proca też znalazłem ale pisało chwilowy brak towaru i kosztuje 379, a na allegro z przesyłką 401zł.

Jaki system będzie dobry na tym configu: 32, czy 64 bitowy??

Odpowie ktoś??

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 17:10 został dopisany post przez adam749

A co myślicie o RAM’ach Kingstona??

Mogą być jak nie podkręcasz, ale lepiej jakbyś kupił Patrioty LLK, Transcend aXeRAM, Crucial BALLISTIX :slight_smile: