Pomoc w pingach w UPC

Czesc, posiadam internet 30mb/s w UPC (Warszawa) i niestety nie moge pochwalic sie dobrymi pingami. Znajomy w innej części Warszawy posiada internet 8mb/s też z UPC i u niego pingi są 3-4 razy mniejsze. Wiem, że pingi nie zalezą od szybkosci neta, jednak fakt faktem teroretycznie dla użytkowników posiadający szybszy net i pingi powinny być niższe. I teraz pytanie, czy opłaca się dzwonić do UPC, przedstawić cala sytuacje i spytac czy jest mozliwosc ich obniżenia, czy raczej jak zwykle powiedzą, że wina jest po stronie użytkownika…

Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam :slight_smile:

Nie prawda

Teoretycznie sygnał biegnie pewnie przez kilka wzmacniaczy i routerów.

Ping do 100ms jest jak najbardziej ok.

Zgłaszaj tylko wtedy kiedy masz powyżej 100ms.

Przeprowadź w konsoli cmd polecenie:

tracert wp.pl

zamieść wynik to będziemy wiedzieć gdzie się zapycha.

63852081.jpg

I co? :roll:

Ping masz super. Nie jeden by chciał taki mieć.

Nie wiem czego ty oczekujesz.

Wyjaśnij dokładnie co chcesz zrobić gdyż twój ping nie ma żadnego opóźnienia pod względem światowym. 20ms to praktycznie granica szybkości. Nie da się zrobić 5ms.

Z czym masz problem bo z pingiem na pewno nie.

To ja nie mam pojęcia czemu pingi mam wysokie w grach :frowning: Co może być tego przyczyną? Kiedy założę serwer mało kto ma poniżej 100… Mam kolegę, który nie ma żadnych problemów z netem. Pingi niskie, szybkie pobieranie i wysyłanie. Zamieścić tutaj jego test tak dla porównania? :frowning:


Poniżej screen z pingami jednego z serverów w grze… Akurat 76 nie jest zbyt złym pingiem, ale w porównaniu do innych graczy 20-30 jest on wysoki…

beztytuumjf.jpg

Dodane 04.02.2010 (Cz) 21:33

A tutaj screen z polskiego serwera… Dodam, że pingi skaczą jak szalone od 80-130 :-x

beztytuuggb.jpg

Dodane 06.02.2010 (So) 14:41

To co ma ktoś jakieś pomysły? :?