Pomoc w sprawie neostrady... rozłanczanie sie liveboxa

Witam nie wiem czy w dobrym meisjcu jest team ale pisze jak najszybciej bo juz umieram…

od 3 dni wyłancza mi sie neo 1 mega, mam go podzielonego na 2 kompy bezprzewodowo na komp koło lifeboxa a kablem tym jakmis innym nie USB do mojego pietro wyzej… od 3 dni wyłancza mi sie na kompie pietro wyzej gram sobie gram zaraz puch neta niema na 3-15min… i sie załancza jak dzwonilem do neo mowili ze nie zauwazyli zeby mi sie net odłanczał linia jest super niby itp itd… oco chodzi prosze o pomoc komp to AMD Athlon 64 2X Dual Core Processor 5000+ 2,60ghz i 2 giga ram karta graficzna to ATI Radeon X1200

prosze o pomoc

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Gorąco popieram moderatora.Należy walczyć z niby polską pisownią.Straszność.

Livebox ma to do siebie że lubi się “wieszać” i rozłączać znam to z autopsji, korzystałem kiedyś z tego wynalazku.

Zakup normalnego rutera rozwiąże problem.

ruter pomoze na 100%?? jak wspomniałem dzwoniłem do neo a oni mowia ze linia jest wspaniała i z niemożliwoscia zeby sie rozłanczało ani oni nie zauważyli nic jak sprawdzali… czy jest możliwosc ze ktos zewnatrz wyłancza??

sry za moja pisownie

Miałem to samo, Liveboxa wymieniałem kilka razy.

Pomogło kupno routera, livebox to szmira takie jest moje zdanie.

ale to zaczeło sie 3 dni temu a od 3 lat nic sie nie działo;/ nie wiem czy to przez liveboxa czy jakies ataki z neta nie wiem ocb wg