Pomoc w sprawie Worms Armagedon

Zacznę od tego, że jestem szczęśliwym posiadaczem gry Worms Armagedon. Próbuję przejść misje, deathmatche i treningi, jednymi słowy ukończyć grę na 100%. Jak wielu osobom mnie nie chce się tracić czasu i prosiłbym o drobne porady w sprawie przechodzenia misji (od 11) odblokowywania broni takich jak np. osioł, bomba dywanowa, atak pocztowy, itd.

Jednak najbardziej byłbym zadowolony, gdyby ktoś dał mi save’a ze 100% ukończoną grą :slight_smile: i powiedział, gdzie go wrzucić, lub jakiś programik ułatwiający przechodzenie misji (oczywiście z wskazówkami instalacyjnymi).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się z innymi swoimi osiągnięciami i dobrą zabawą.

Tibia to nuda, GTA IV- nie mam, a poza tym nie wejdzie mi na kompa, NFS Pro Street- za duże wymagania, FIFA 08- mam i stwierdzam, że jedynym zajęciem jest szukanie talentów w okienku transferowym, WORMS ARMAGEDON- PRAWDZIWE LEKARSTWO NA NUDĘ, A JESZCZE TO SZUKANIE POMOCY PO INTERNECIE! “WSPANIAŁE WYPEŁNIENIE CZASU”.

masz tu kody http://www.gryzonie.pl/grykomputerowe/kody_2226.htm

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Dzięki, ake ja to już widziałem setki razy. Mnie chodzi o coś innego. Save’a!