Pomoc w wyborze głośników 5.1

Witam serdecznie jakże inteligentne grono użytkowników wortalu (wazelina co nie :stuck_out_tongue: ). Nadszedł czas w moim życiu, jak i u każdego, że pora zakupić nowe głośniki do peceta. Powodem zakupu jest ich(tych starych) spore zużycie jak i dziwne buczenie :stuck_out_tongue: A więc przychodzę z darami prosząc o pomoc w wyborze nowych głośników. Teraz kilka faktów i ważnych informacji.

Cena: do 300zł + lekkie widełki

Producent: Nie ważne, nie jestem zagorzałym fanem np Creativa, mimo iż EP-630 to mega słuchawki :stuck_out_tongue:

System: 5.1 lub więcej

Moc: Im większa tym lepiej :smiley:

Sub: Mocny bass, żeby mi mózg w orbitę wyleciał 8)

Design : aby ładne były :wink:

Z góry thx za wszelkie propozycje :wink:

Bóg Wam to w dzieciach wynagrodzi 8)

ja proponuje geniusa 5.1 5000 albo 5005 oby dwa są dobre modele, ładny czysty wyrażni dzięk, sub tesz dobrze wali :wink: :wink:

głośno terz potrafią grać, jak się ma dobrą karte muzyczną to te głośniki będą dobrym wyborem za tom kase.

Po czytaj na necie opinie i na yutubie po oglądaj filmiki :smiley:

W granicach 300 zł. to tylko Genius SW-HF 5.1 5000 -> subwoofer 75W, satelity 15,5W -> 338 zł. z przesyłką.

Jeżeli chodzi o głośniki do 300 zł., to Creative T6100 5.1 -> subwoofer 26W, satelity 8W, centralny 18W -> 194 zł. z przesyłką.

Warto dozbierać do Geniusów.

Do 300zł http://allegro.pl/item437089065_logitec … ratis.html

Trochę więcej http://allegro.pl/item434303196_tanio_g … _wood.html

Kosztują 248 zł. a parametrami ustępują Creative T6100 do których link podałem wyżej.

To jak na razie najlepszy wybór. Przegapiłem je :stuck_out_tongue:

A te Geniusa 5.1 5005 nie buczą? ;> No i jak się nieco podkręci muzę to dają radę? Bo nie chce by sub mi pierdział później :slight_smile:

Jeśli masz kiepską kartę muzyczną to nie dziw się że każde głośniki będą “pierdzieć”/buczeć itp… Ewentualnie bezsensowne podgłaśnianie basów do słuchania jakiejś techniawy może wykończyć każdy zestaw głośnikowy, a bynajmniej dźwięk nie będzie ładny i uszy cieszyć się z tego powodu nie będą…