Pomoc w wyborze Laptopa


(2kkedzior) #1

Hej , witam. W najbliższym czasie planuję zakup Laptopa zamierzam będą go używać głównie po za domem i jako uzupełnienie mojego domowego PC- ta w celach naukowych, pracy, czasami pewnie posłucham na nim jakiejś muzyki jeżeli chodzi gry to tyle na ile Linux pozwoli ;] Bo tylko ten system uznajem :wink: żadnych Vist i XP eków już nie jestem wstanie tolerować na moim dysku twardym :smiley:

Zwracam się do was o pomoc w doradzeniu bo mam już swoje typy ( 3 na razie ) , ale nie mogę się zdecydować, który :stuck_out_tongue: :

Tak więc pierwszy to:

Drugi to :

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/ ... 050ew.aspx u mnie w mieście jest sklep Vobisa i oni coś takiego mają tylko na Athlonie lub Compaq również w Vobis też z Athlonem są z Vistą ale miły pan z Vobisa :wink: obiecywał że jak będę chętna to sprowadzi mi bez systemu lub z Linuxem na pokładzie :smiley:

I trzeci ostatni :

To moje typy, ale jak macie coś lepszego to dawajcie chętnie się zapoznam.

Tylko żadnych Inteli , bo mam urazę psychiczną I żadnych Toshibów i Acerów. Pierwsze, bo mi się wybitnie nie podobają, a drugie ze względu na opinie... i Acera mojej siostry, który grzeje się jej jak piekarnik mogła by na nim jajecznicę robić....