Pomoc w wyborze myszki do grania


(adrianos12211) #1

Witam zastanawiam się nad kupnem myszki do grania. Co powiecie o LOGITECH G700 NANO ? Podoba mi się też myszka Razer NAGA ale podobno myszki Razera szybko się psują. a może SAITEK CYBORG R.A.T ? jak macie inne propozycje to napiszcie :wink:

Z góry dzięki :wink:


(Diedripper) #2

Tutaj kilka nazw:

Razer imperator-to jedno z najnowszych dzieci ze stajni Razer. Przeznaczona dla graczy praworęcznych łączy w sobie moc i elegancki prosty wygląd. Mysz wyposażona została w silnik Razer Precision 3.5G Laser, który daje jej czułość aż 5600 dpi i częstotliwość próbkowania w okolicach 1ms. Dodatkowo 7 programowalnych klawiszy, z czego położenie dwóch bocznych jest regulowane. Dzięki temu obudowa ma być wygodna zarówno dla graczy którzy kładą na myszy całą dłoń, jak dla tych, którzy sterują za pomocą koniuszków palców. Po szybkim porównaniu z innymi produktami Razera oczywiste jest, że Imperator to prawie o połowę tańsza, kablowa wersja Mamby. Cena: 249 złotych.

Logitech G9x - jest jedną z najsilniejszych propozycji. To jednocześnie także jedna z droższych pozycji. Sugerowana cena detaliczna sięga 100 dolarów. Jeśli jednak zdecydujemy się zainwestować pieniądze w zamian otrzymamy możliwość regulacji między 200 a 5700 dpi, akcelerację do wartości 30G oraz próbkowanie na poziomie 1000 Hz. Dodatkowo, użytkownik dostaje do dyspozycji szufladkę z ciężarkami, za pomocą których może odpowiednio dociążyć mysz. Istnieje także opcja nałożenia na urządzenie zewnętrznej obudowy, która poszerza uchwyt. Logitech G9x oferuje więc nie tylko czuły laserowy sensor, ale i bardzo szeroką możliwość dopasowania gabarytów myszy do użytkownika. Cena: 329 złotych.


(adrianos12211) #3

Logitech G9x Jest chyba poprzednią wersją G700 to nie wiem czy inwestować w "starą" technologie warto ;>


(Diedripper) #4

Jeżeli bardzo Ci się przelewa, to możesz kupić .


(adrianos12211) #5

Oo dzięki :wink: fajna ta myszka :wink: