Pomoc w wyborze myszki i podkładki do gier do 150 PLN

Witam, a więc poszukuje myszki do grania głównie pod bf3. Więc chyba jak najwięcej DPI(ale się nie znam za bardzo ;d) i co do myszki to musi być duża ponieważ mam bardzo dużą dłoń i chciałbym aby nie była taka sucha pod względem designu. I mam pytanie jaką rolę odgrywa podkładka pod mysz? trzymam obecną myszkę na biurku normalnym drewnianym i nic nie ucieka nic nie gubi itp. Moglibyście mi pomóc przy wyborze myszki+ ew. podkładki jeśli jest ważna w granicy do 150zł. Pozdrawiam

Polecam 4tech x7 bardzo wygodna wytrzymała (wylałem na nią nie raz napoje , położyłem na grzejniku do góry nogami i działa do dziś (ma z 4lata))i dokładna : http://allegro.pl/a4tech-xl-750bh-avago … 63737.html lepszej do bf3 nie potrzebujesz i masz odrazu z podkładką jeśli chcesz zamów osobno i zobacz jak Ci wyjdzie.

Wymiary ma podobne do mojego telefonu czyli jest takiej wielkości jak moja obecna myszka która jest dla mnie za mała bo co chwile mam drętwienie dwóch ostatnich palcy ze względu na brak miejsca gdzie mógłbym je położyć ;d. Myślałem nad czymś większym żebym nie miał problemu. Pozdrawiam

Edit: Chyba jednak pojade do jakiegoś saturna przy okazji czy czegoś takiego i przymierze sobie myszki do dłoni(czasami są opakowania przez które mozesz przymierzyć mychę :slight_smile: Pozdrawiam