Pomoc w wyborze przeglądarki

Witam.

Korzystam z moblinego internetu (Play online) w moim laptopie i chciałbym wybrać odpowiednią przeglądarkę. Dotychczas korzystałem z Firefoxa, lecz pochłania on duże ilości danych przy przeglądaniu stron. Aktualnie próbuję Operę z włączoną opcją Turbo - jednak, gdy ta funkcja jest aktywna bardzo wiele stron wyświetla się w sposób nie do przeglądania, z wieloma błędami itp. Czy znacie przeglądarki lub np. jakieś dodatki do FF, które pozwolą mi zminimalizować pobierane dane przy przeglądaniu stron?

Tylko opera z opcją turbo zmniejszy ci pobieranie danych :stuck_out_tongue:

dla innych przeglądarek może jest taki dodatek :]

błędy stron to raczej nie wina włączonej opcji Turbo, bo ta - z tego co wyczytałem- kompresuje jedynie obrazki. I faktycznie, przeglądanie galerii mija się wtedy z celem. Mimo to podzielam głos przedmówcy, Opera i tylko Opera

I ja również polecę Operę. Żadko spotykałem się aby opera z włączoną opcją Turbo otwierała strony z błędami (jedynie allegro fiksowało, czasami nie dało się otworzyć żadnego linku, ale wystarczyło przeładować stronę).

Pozdrawiam

Możesz się też zainteresować jakaś przeglądarką tekstową. Choć oczywiście nie do wszystkich stron się nada.

Gdybyś miał iplusa,orange free,blueconnecta to byś mógł oszczędzać dane w każdej przeglądarce przez kompresję obrazków

ja to wolę chyba żeby więcej zużywało transferu niż tak jak w operze turbo powoli ładowały się strony jakoś :stuck_out_tongue:

testowałem orange free na kartę z włączoną na stałe kompresją

strony się długo ładowały,obrazki były kiepskiej jakości,częste błędy typu strona nie dostępna musiałem jeszcze raz odświeżać :frowning:

W plusie chociaż sobie wybierasz jaką chcesz kompresję:D

nr47 , Opera umożliwia oglądanie stron w trybie tekstowym :wink:

gemaro , po prostu jakiś dobry filtr zawartości, wybić wszelkiego rodzaju syf na stronach. Mozna też wyłączyć obrazki, ale co to za przeglądanie www bez obrazków.

Widocznie coś z zasięgiem, bo próbowałem OperaTurbo na gprs i działa.