Pomoc w wyborze sprzętu

Witam, dzisiaj tak wpadlem na pomysl aby przywrócić komputer do stanu uzytkowania tzn, chcialbym dokupic jakąś plyte glowna, procesor, pamięć, i karte graficzną.I tu sie pojawia pytanie

Czy na takim zestawiku bym mogl sobie pograć w call of duty: modern warfare 2 na rozdzielczości 1080?

http://www.allegro.pl/item1035484246_ph … 5_2gb.html

oczywiście że tak,kwestia czy składając samemu w sklepie nie wyjdzie lepszy w tej samej cenie :slight_smile:

Dodane 12.05.2010 (Śr) 20:09

AsRock 770 Extreme3 /AMD 770/ 299zł

GoodRam 2GB 1600MHz CL9 195zł

PowerColor Radeon HD5770 PLAY! 1024MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI/DP 599zł

AMD Phenom II X6 1055T /2.8GHz, 125W, BOX, AM3/ 739zł

Razem: 1832zł no ja coś takiego oferuje :smiley:

fajnie, dzieki za rade. Skoro oferujesz to znaczy ze jest pewnie lepsze od tego zestawu co ja podałem. Powiedz mi tylko pare ciekawostek…

  1. Płyta główna którą podałeś ma 1 wejście na kartę graficzna, a tamta w zestawie z allegro miała 2 wejścia, chodzi mi o to ze możliwe że z biegiem czasu chciałbym mieć 2 karty, poradził byś coś na to? Chyba ze mówisz, że tak będzie najlepiej jak teraz. trochę pewnie teraz zamotałem :?

  2. Gdzie mogę dostać taki właśnie zestawik jak podałeś w takich cenach? mój budżet na komputer wynosi 2 tysiące.

Dzieki WIELKIEEE

no składałem w sklepie www.esc.pl ,ceny no takie jak podałem wyżej ,jak się zdecydujesz to tam przesyłka maks kosztuje 25 zł,jak chcesz za pobraniem,a teraz wróce do sedna,teraz nie opłaca się brać dwóch grafik,lepiej sprzedać starą i kupić nową grafike nowej generacji,która będzie równie wydajna jak zestaw CF/SLI dwóch kart a będzie pobierał mniej mocy,wydzielał mniej ciepła,hałasu i zajmował mniej miejsca.No skoro masz budżet 2 tys złotych to ewentualnie możesz jeszcze się pokusić o kupienie 4 GB ramu Goodram DDR3 1600 Mhz i się w 2000 zł zmieścisz albo ewentualnie lepszy model karty graficzniej z serii HD 5XXX,bo Geforce w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego i interesującego.

no dzięki wielkie, teraz już wszyściutko jasne. Jutro zapewne złoże zamówienie, tylko jeszcze się z tym prześpię :smiley: Dzieki