Pomoc w wyborze telewizora

Witam !

Nie jestem za bardzo zorientowany w te tematy odnośnie telewizorów tzn nie wiem czy kupować LCD czy może plazmę . Telewizor nie musi być jakimś kolosem ale tez nie chciałbym aby był to malutki kuchenny telewizorek . Cena tak jak w temacie do 1500 zł ale jest to już maksimum moich możliwości finansowych . Do telewizora mam zamiar podpiąć dekoder Cyfry + i tu moje pytanie : czy jest możliwość na dwóch telewizorach oglądać pakiet cyfry + przy jednym abonamencie ?

Liczę na pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.

easylech ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

co do wyboru tv lcd to musisz podać bardziej precyzyjnie twoje oczekiwania to się coś wybierze, a co do cyfry to będziesz mógł oglądać na dwóch telewizorach tylko że ten sam kanał

nie jestem za bardzo ogarnięty w te sprawy, ale zależy mi na dość dobrej jakości obrazu i tyle mogę powiedzieć bo tak jak pisałem wcześniej nie jestem kumaty w te “klocki” . i może mi ktoś doradzić co lepiej brać na linii lcd plazma ?

radził bym ci na pierwszym miejscu zastosować się do uwagi moderatora ,a ile cali by miał mieć ten tv

32 cale w zupełności starczą . a cena jak się okazało może wynosić nawet 2000zł.

http://www.ceneo.pl/1463946?gclid=CMn3l … 3godT0vfdw może ten

Dodane 11.06.2009 (Cz) 20:04

a najbardziej poleciłbym ci kolego ten http://www.ceneo.pl/2244494?gclid=CPizy … 3god8HlyNw mam taki sam tylko 37 cali full wypas

…Ty też mógłbyś się do niej zastosować

Jeżeli do 2tys. to lepiej nie brać pod uwagę plazmy, przebieraj w LCD…

Niestety ten drugi przekracza moje zasoby finansowe. Polecacie może coś jeszcze ? Jak narazie po przeczytaniu opinii na temat pierwszego telewizora jestem dość przychylnie nastawiony na jego kupno ,ale zawsze lepiej porównać kilka ciekawych ofert.

tylko unikaj firm Lg,Daewoo,Sony nie warte uwagi,awaryjne