Pomoc w wyborze telewizora


(Mojemiastocwks) #1

Witam !

Nie jestem za bardzo zorientowany w te tematy odnośnie telewizorów tzn nie wiem czy kupować LCD czy może plazmę . Telewizor nie musi być jakimś kolosem ale tez nie chciałbym aby był to malutki kuchenny telewizorek . Cena tak jak w temacie do 1500 zł ale jest to już maksimum moich możliwości finansowych . Do telewizora mam zamiar podpiąć dekoder Cyfry + i tu moje pytanie : czy jest możliwość na dwóch telewizorach oglądać pakiet cyfry + przy jednym abonamencie ?

Liczę na pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.


(Agatonster) #2

easylech ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Ghosthanys) #3

co do wyboru tv lcd to musisz podać bardziej precyzyjnie twoje oczekiwania to się coś wybierze, a co do cyfry to będziesz mógł oglądać na dwóch telewizorach tylko że ten sam kanał


(Mojemiastocwks) #4

nie jestem za bardzo ogarnięty w te sprawy, ale zależy mi na dość dobrej jakości obrazu i tyle mogę powiedzieć bo tak jak pisałem wcześniej nie jestem kumaty w te "klocki" . i może mi ktoś doradzić co lepiej brać na linii lcd plazma ?


(Ghosthanys) #5

radził bym ci na pierwszym miejscu zastosować się do uwagi moderatora ,a ile cali by miał mieć ten tv


(Mojemiastocwks) #6

32 cale w zupełności starczą . a cena jak się okazało może wynosić nawet 2000zł.


(Ghosthanys) #7

http://www.ceneo.pl/1463946?gclid=CMn3l ... 3godT0vfdw może ten

-- Dodane 11.06.2009 (Cz) 20:04 --

a najbardziej poleciłbym ci kolego ten http://www.ceneo.pl/2244494?gclid=CPizy ... 3god8HlyNw mam taki sam tylko 37 cali full wypas


(Donaszym) #8

...Ty też mógłbyś się do niej zastosować

Jeżeli do 2tys. to lepiej nie brać pod uwagę plazmy, przebieraj w LCD...


(Mojemiastocwks) #9

Niestety ten drugi przekracza moje zasoby finansowe. Polecacie może coś jeszcze ? Jak narazie po przeczytaniu opinii na temat pierwszego telewizora jestem dość przychylnie nastawiony na jego kupno ,ale zawsze lepiej porównać kilka ciekawych ofert.


(Ghosthanys) #10

tylko unikaj firm Lg,Daewoo,Sony nie warte uwagi,awaryjne