Pomoc w wycenie notebooka ASUS z9200

Witam.

Mam takie pytanko: potrzebuje sprzedać laptopa ale nie wiem jaką cenę dobrać gdyż nie mam porównania. Jest ASUS z9200 (seria dla media marktu ale nie ma tego nigdzie napisane).

Jeho parametry to:

Typ procesora Mobile Intel Pentium M 745, 1800 MHz (18 x 100)

Pamięć fizyczna 1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)

Mikroukład płyty głównej Intel Alviso i915PM

Karta wideo NVIDIA GeForce Go 7300 (256 MB)

Karta dźwiękowa Intel 82801FBM ICH6-M - High Definition Audio Controller [b-2]

Napęd dysków optycznych MATSHITA DVD-RAM UJ-841S

Dysk fizyczny HTS421280H9AT00 (74 GB, IDE)

Karta sieciowa Intel® PRO/Wireless 2915ABG Network Connection (192.168.1.104)

Karta sieciowa Marvell Yukon Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T Adapter, Copper RJ-45

Do tego wszystkiego dochodzi orginalny windows xp oem dla tego komputera, partycja z której instalujemy ten system (przywracamy go), torba warta 100zł, i wiadomo ładowarka i sterowniki. Bateria trzyma 3:45 do 4 godzin. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu ceny dla tego sprzętu.

edit.

Ale ja głupi jestem! Zapomniałem o najważniejszym - laptop spadł kiedyś z 1 metra i uderzył o ziemię prawym górnym rogiemekranu o ziemie i teraz jest taka skaza ze w takim trojkaciku o baku 2cmx2cm jest przyciemnione (nie widać tego jak obsługujesz jakiś program bo jest to w miejscu zamykania, paskowania itp. Rozdzielczość to 15,4 wiec przy filmach tez nie przeszkadza (panoramiczny)

spokojnie ponad 2 tyś jest wart. wystaw licytację od 1,5 kafla -> z ceną minimalną 2kafle.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

działa poprawnie reszta komponentów ?? - uszkodzona jest tylko matryca ?? obudowa w całości ??

Sorry za 2 kafle lub 2,5 tys to mam nowy dwurdzeniowy, na gwarancji 2 letniej, a nie jakiś uszkodzony złom. Wiesz ile kosztuje wymiana matrycy

od 500 do 1000 zł, w droższych lapkach nawet ponad 2 tys.

Dlatego właśnie producenci dają jako opcję możliwość zakupu dodatkowej gwarancji, bo jak ci w lapku coś pójdzie, to nie będziesz wiedział z której kieszeni kasę masz wyciągać.

Kasztan24 proponuje zachować kulturę i nie wyzywać nikogo.

A czy to podchodzi pod gwarancję? Bo obowiązuje mnie jeszcze do lipca/sierpnia nie pamiętam dokladnie.

Wszystko inne działa sprawnie nawet ryski nie ma w tym miejscu.

stary to szoruj do serwisu z pretensjami że zdechła matryca :slight_smile: nie wspominaj nic o wypadku :-).