Pomoc w znalezieniu kontaktu na nie działającej stronie


(luigi0) #1

Chodzi o stronkę www.brat-siostra.org

Strona od pewnego czasu nie działa. A chciałbym się z kimś od nich skontaktować. W internecie znalazlem maila i telefon do Warszawy tylko że telefonów nikt nie odbiera, na maile nie odpisują.

W kopii stronki z przed 2 miesięcy był link "Kontakt" - http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.pl

Była mapka i po kliknięciu na dane wojewodzwtwo byla lista ośrodków i dane kontaktowe. I właśnie zalezy mi żeby dotrzeć do podstrony z kontaktem. Interesuje mnie woj. opolskie, śląskie, i dolnośląskie.

Da się tą stronę rozłożyć jakoś na czynniki pierwsze, tak jakoś żeby dostać sie do niej tak żeby byl no nie wiem wygląd katalogow i można bylo na każdą podstronę normalnie wejść. Bo gdzieś na ich serwerze stare stronki z przed 2 miesięcy które działały być może są. Albo żeby może wszystkie stronki jakie są na brat-siostra.org ściągnąc


(Dimm Dna) #2
02-548 Warszawa

ul. Grazyny 22 m 2

Poland


Phone: (22) 845 43 42

Fax: (22) 845 43 42

email us


www.brat-siostra.org


Piotr Konczewski

Director


Serving 40+ schools and communities throughout Poland

Są to oficjalne dane Big Brothers Big Sisters International. Domena jest wykupiona do 2012 więc "Fundacja" chyba nie upadła. Jedynie możesz szukać w google po większych miastach. Dodatkowo da się ściągać pliki z serwera czyli to po prostu awaria techniczna i nikt może tego nie zgłosił.


(adpawl) #3

strona zrypana, ładuje pliczek Worda

Sprawdzałeś biuro@brat-siostra.org?

Jakieś adresy są tutaj http://www.brat-siostra.org/_xml/BratSiostra.xml

Posprawdzaj sobie strony jakie są zaindeksowane przez google

kontakt z Biurem Fundacji: tel. 0601 835 475 tel. 022 845 43 42

?


(luigi0) #4

Adres do Warszawy i numer telefonu sobie znalazlem. Tylko z Warszawą nie da się skontaktować. Na stronie big brothersa akurat są troche przestarzałe dane bo fundacja zmieniła adres.

A dałoby się może zrobić tak żeby ściągnąć wszystkie pliki z serwera jakie tam mają? (i w tych plikach po prostu poszukałbym stronki na której jest kontakt?). W duzych miastach juz szukalem, znalazłem w gliwicach tylko że tam z tego programu juz rezygnują. A blizej mnie w większych miastach coś nie mogę znaleźć. I dlatego chciałem skontaktować się z fundacją bo oni chyba mają dane do każdego ośrodka ktore realizują ich program. No ale jak się nie da to trudno. Może kiedyś naprawią stronke :slight_smile:

-- Dodane 01.07.2011 (Pt) 20:58 --

tel. 0601 835 475 tel. 022 845 43 42

Sprawdzałem, nikt nie odbiera, tzn sprawdzałem ten 022, komórkowego nie znalazłem wcześniej więc dzieki, podzwonie na komórke. A na maila który podałeś nikt nie odpisuje, nie wiem czy nie chcą czy nikt skrzynki nie sprawdza.

Na tej stronce znalazłeś jakieś adresy, to chyba to :wink: Dzięki, problem chyba rozwiązany


(Kpc21) #5

Na przyszłość - http://web.archive.org. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że uzyskasz normalnie działającą stronę, ew. bez kilku grafik.