Pomoc w znalezieniu odpowiednich sterowników


(Seb Per) #1

Jak w temacie prosiłbym kogos o pomoc w znalezieniu sterowników bo kompletnie sie na tym nie znam , z góry dziękuje :slight_smile:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Perkowski/Pulpit/bez%C2%A0tytu%C5%82u.JPG


(struart) #2

Źle wkleiłeś obrazki.

Wrzuć je na przykład na http://tinypic.com


(dzikiwiepsz) #3

podałeś lokalną ścieżkę na komputerze a nie normalny link, wrzuć screeny ja jakąś stronę np taką http://imageshack.us/ i wtedy podaj normalny link.


(Seb Per) #4

moze teraz bedzie dobrze :wink:


(krisfrost) #5

zainstaluj sobie na komputer program drivermax powinien on sciągnąć i zainstalować brakujące lub zaktualizować stare sterowniki


(Seb Per) #6

A jezeli mam czysty komputer z zainstalowanym tylko windowsem to chyba nie bede mógł połoczyc sie z internetem ?


(Werniks) #7

Na tej stronie:

http://www.jetway.com.tw/jw/download_show.asp?productid=P4X400DBP#

w zakładce "Driver" masz do pobrania wszystkie niezbędne sterowniki (chipset, audio, Lan, USB 2.0 - w takiej kolejności je instaluj). Pamiętaj o wcześniejszym włączeniu w Biosie zintegrowanej karty dźwiękowej. Dodatkowo - w zakładce "Manual" - masz do pobrania instrukcję do twojej płyty głównej.

Musisz po prostu poprosić kogoś, żeby pobrał ci te sterowniki na swój komputer a następnie przegrał je na CD lub pendrive.


(Seb Per) #8

Dzięki serdecznie za pomoc .:slight_smile:


(Werniks) #9

Nie za pomnij też o pobraniu sterowników do karty graficznej. Odpowiednie dla Radeona 9200SE masz tutaj:

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/radeon-prer300-xp.aspx


(Seb Per) #10

Ten sterownik do karty graficznej to moge na samym koncu zainstalować, czy to bez różnicy ? I jeszcze jak byś mi powiedział jak włączyć dokładnie tą karte zintegrowaną bo za bardzo nie wiem ; )


(Werniks) #11

Prawdopodobnie ustawienia dla karty dźwiękowej w biosie domyślnie są przełączone na Auto (automatyczne wykrywanie) - tak by wynikało z instrukcji. A znajdują się w biosie, w zakładce "Integrated Peripherals" - grupa "On chip Device function" a w niej opcja "AC97 Sound Device" z dostępnymi trzema ustawieniami: Auto (wybór automatyczny), Enabled (włączone), Disabled (wyłączone). To wszystko jest opisane w instrukcji.

Sterowniki do karty graficznej możesz zainstalować na końcu (raczej nie instaluj ich przed sterownikami chipsetu) - po prostu dopóki ich nie zainstalujesz, będziesz miał dostępne tylko niskie rozdzielczości ekranu (duże ikony itp.)