Pomocy!avast

“Licencja na aktualizację niedługo wygaśnie” ten komunikat wyświetla mi się za każdy razem kiedy włączam komputer.Mam program AVAST. Co robić?? Piszcie

musisz wejsć na strone producenta, gdzieś tam wypełniasz dane i otrzymujesz kod gdzie go wpisujesz w swoim avaście i dalej masz go przez kolejne 14 miesięcy

Dzięki bardzo za odpowiedź ale co dalej??? tam nie jest nic po polsku więc jestem bezradna…mogę prosić o bliższe wskazówki??

http://www.avast.com/i_kat_207.php?lang=POL tutaj wypełniasz dane, jak to zrobisz to powinnaś otrzymac emaila z kluczem do avasta, dajesz prawym przycisiem na avasta w pasku zadań> ustaw/ zmień hasło i tam wpisujesz to hasło ktore otrzymałaś emailem i masz avasta na kolejne 14 miesięcy i po upływie czasu robisz znów to samo

Złączono Posta : 29.11.2006 (Sro) 21:29

ja z avasta jestem zadowolony, miałem też nortona tylko mi mulił kompa więc się go pozbyłem, w niezbędniku jest panda antyvirus z firewallem 2007 (gazeta kosztuje 8,50 a panda antyvir 145zł i masz tam pełna wersje tego) tylko nie wiem jak się sprawuje on bo nigdy go nie uzywałem

alisja91

Opcja hasło ma trochę inny cel - służy do wstawienia hasła zabezpieczającego.

Rejestrację nowo otrzymanego klucza przeprowadzasz z konta administratora, w panelu uruchamiającym avast, na którym masz u dołu dwa pola :

  1. Licencja wersji Home xxxxxxx Rejestracja

2.Skanowanie pamięci… - tu zatrzymujesz i otwierasz przyciskiem Rejestracja panel rejestracyjny,w którym w polu “Wpisz klucz licencyjny” wprowadzasz klucz otrzymany mailem.

Zatwierdzasz ok.

Pozdrawiam