Pomocy Blue Screen (ciągle sie restrtuje)


(Blema3) #1

Mam Problem (Blue Screen) Wszystko Zaczeło się Jak Zrestartowalem kompa po Restarcie Pojawil sie blue Screen A Pozniej sam Komp Sie Restartowal I tak z 5 razy I Dopiero Za 5 razem dziala normalnie zawsze jak wylloncze tak jest co mam robic ?

Laptop Eee Pc 1000h

Windows XP

Na Blue Screen Jest jeden Z Kodów Ale on sie zmienia

stop: 0x0000000A (0xC8606800, 0x00000007, 0x00000000, 0x8056A209)

Ciągle ulega zmianie


(BurNs) #2
  1. "Nazwij swój temat opisując krótko problem. Pisz poprawnie, używając polskich znaków. Jest to szczególnie ważne dla osób, które będą chciały znależć odpowiedź na nurtujące ich pytania korzystając z forumowej wyszukiwarki gdzie zapewne wpiszą poprawnie gramatycznie słowa kluczowe. Dlatego też posty, których autorzy nie będą się stosowali do tych zasad zostaną usunięte a w przypadku nagminnego powtarzania się tych czynności, zostaną wyciągnięte sankcje przewidziane Regulaminem."

  2. Więcej informacji o konfiguracji komputera , system i tym podobne informacje.


(system) #3

Czemu restartowałeś komputer? Czy - jak uruchomisz w trybie awaryjnym (F8 w trakcie uruchamiania systemu) masz te same efekty? Instalowałeś coś? Pisz po polsku, bo czytać się tego Nie Da :]


(system) #4

Dziwny przypadek, koleżanka miała bardzo podobnie... Tyle, że u Niej komputer w cale się nie uruchamiał...

Tam już nie było co grzebać bo na awaryjnym to samo ;p a ten kod co podałeś to typowe dla 'blu skrina'

Jeżeli na awaryjnym będzie OK to jakieś wyjście jest, a jeżeli nie to raczej format... Jeżeli nie dbasz o komputer (tj. wyżej wspomniana lokatorka), to nie masz się co dziwić... Tony śmieci w komputerze (w sensie zbędnych plików), zapchane dyski etc.

Czekamy na odpowiedź co do trybu awaryjnego :wink:

Pozdrawiam, Łukasz


(Olixxx94) #5

Patrz :arrow:

http://support.microsoft.com/kb/314063


(Blema3) #6

W Awaryjnym Tak Samo Czasami Dziala Czasami nie. Jak Sadze bedzie Potrzebny Format :stuck_out_tongue: A Co Do Dysku To Mam Ponad 90% Dysków pustych ;p wiec to nie tego wina

-- Dodane 05.12.2009 (So) 9:34 --

Sprawa wyjaśniona i nie była to wina dysku ani systemu. W trybie awaryjnym nie udalo się uruchomić nawet po przywróceniu ostatniej dobrej konfiguracji. Padła pamięć RAM. W tym modelu pod spodem jest klapka z dwiema śrubkami, trzeba ją odkręć i tam znajduje się jedyna kość RAM. Moźna wcześniej przetestować pamięć jakimś programem np. Memetestem lub wyłączyć w BIOSie opcję szybkiej diagnostyki i sprawdzić czy po zpisaniu ustawień BIOSu nie wyświetla się komunikat błędu Memoty fail R/W lub podobny.