Pomocy? GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II

GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II

Mam pytanie

Czy wytrzyma mi płyta główna Gigabyte Ga-7N400S

Zasilacz CODEGEN 350W

Procesor AMD Sempron 2800+ 1.99GHz,150 GB RAM

Proszę o pomoc :frowning:

  1. witamy, poczytaj regulamin

  2. raczej wytrzyma, ale nie widzę związku pomiędzy tym, że procesor i płyta główna mają nie wytrzymać

  3. można się natomiast zastanawiać nad tym, czy karta graficzna nadaje się do tego zestawu

  4. i wtedy można odpowiedzieć

Płyta tak, a codegen raczej coś sfajczy. Powiem nawet, że wszystko sfajczy (prędzej, czy później, ale zrobi to skutecznie).

Zawsze byłem przeciwny zwalaniu wszelkiej winy na zasilacz. Jednak w tym przypadku nie wiem, czy komp się uruchomi z tą grafa. Albo co gorsza w chwili wciśnięcia przycisku w obudowie poczujesz swąd palonego zasilacza. Pamiętaj, żeby podczas “próby” odsunąć komputer od łatwopalnych przedmiotów.

czyli nie kupuj takiej karty do takiego komputera, lub też zmień części komputera (m.in. zasilacz)

na wyposażeniu przydałaby się też gaśnica i szybka reakcja wyłączania zasilania z sieci

Zamiast pisać wywody na temat jego zasilacza lepiej byście napisali,że ta karta nie będzie działała na jego płycie głównej ze złączem AGP bo karta ma złącze PCI-e.Dobrze,że nie kazaliście mu straży pożarnej wzywać.

Jestem pewien, że są wersje na AGP. I wezwij straż pożarną :slight_smile:

na tym portalu, panuje jakaś dziwna histeria na punkcie zasilaczy, a poza tym wątpie czy kolega dawid0 jest w stanie rozróżnić AGP od PCI-E… z tego co widze to on ma 150GB Ramu hehe

złącze pci 2

lokalizacja: Magistrala PCI 2, urządzenie 0, funkcja 1

Chyba masz rację jerekm26 i to całkowicie. Nie mniej GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II nawet na markowym zasilaczu 350W raczej by nie poszła nie wspominając o tym, że to Codegen.

Dawid0 - GA-7N400 nie ma PCI-E.

Zanim napiszesz głupotę poszukaj chociaż trochę w internecie informacji na ten temat.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ … 94507.html