Pomocy? GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II

(Dawidk01) #1

GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II

Mam pytanie

Czy wytrzyma mi płyta główna Gigabyte Ga-7N400S

Zasilacz CODEGEN 350W

Procesor AMD Sempron 2800+ 1.99GHz,150 GB RAM

Proszę o pomoc :frowning:

(qasx) #2
  1. witamy, poczytaj regulamin

2. raczej wytrzyma, ale nie widzę związku pomiędzy tym, że procesor i płyta główna mają nie wytrzymać

3. można się natomiast zastanawiać nad tym, czy karta graficzna nadaje się do tego zestawu

4. i wtedy można odpowiedzieć

(Cosik Ktosik) #3

Płyta tak, a codegen raczej coś sfajczy. Powiem nawet, że wszystko sfajczy (prędzej, czy później, ale zrobi to skutecznie).

(slawex1983) #4

Zawsze byłem przeciwny zwalaniu wszelkiej winy na zasilacz. Jednak w tym przypadku nie wiem, czy komp się uruchomi z tą grafa. Albo co gorsza w chwili wciśnięcia przycisku w obudowie poczujesz swąd palonego zasilacza. Pamiętaj, żeby podczas “próby” odsunąć komputer od łatwopalnych przedmiotów.

(qasx) #5

czyli nie kupuj takiej karty do takiego komputera, lub też zmień części komputera (m.in. zasilacz)

na wyposażeniu przydałaby się też gaśnica i szybka reakcja wyłączania zasilania z sieci

(Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj) #6

Zamiast pisać wywody na temat jego zasilacza lepiej byście napisali,że ta karta nie będzie działała na jego płycie głównej ze złączem AGP bo karta ma złącze PCI-e.Dobrze,że nie kazaliście mu straży pożarnej wzywać.

(slawex1983) #7

Jestem pewien, że są wersje na AGP. I wezwij straż pożarną :slight_smile:

(jarekm26) #8

na tym portalu, panuje jakaś dziwna histeria na punkcie zasilaczy, a poza tym wątpie czy kolega dawid0 jest w stanie rozróżnić AGP od PCI-E… z tego co widze to on ma 150GB Ramu hehe

(Dawidk01) #9

złącze pci 2

(slawex1983) #10

Chyba masz rację jerekm26 i to całkowicie. Nie mniej GEFORCE GAINWARD 8600GT 1024MB DDR II nawet na markowym zasilaczu 350W raczej by nie poszła nie wspominając o tym, że to Codegen.

Dawid0 - GA-7N400 nie ma PCI-E.

(Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj) #11

Zanim napiszesz głupotę poszukaj chociaż trochę w internecie informacji na ten temat.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ … 94507.html