Pomocy gra "Will of Steel" lub "Siła Ognia&

Witam

Mam problem z grą “Will of Steel” po naszemu “Sila ognia” po odpaleniu gry chwile się cos wczytuje a potem migniecie i znowu windows:) pisalem już jeden post ale nikt mi nie był w stanie pomoc wiec pisze jeszcze raz.

http://willofsteel.com/

No wiec tak gra jest orginalna i jej wymagania tak jak na opakowaniu

System Windows 98,ME,XP

Procek 1,3 Ghz Pentium lub athlon

256 ram

karta 3d z 64 Mb

mój sprzet tak jak widac pod postem dodam tylko ze stery do karty grafiki to „force ware 81.95” + directX 9.0c

1 próbowałem sciagnac latke do gry ale latka wywala komunikat „will of steel not instaled” jak się okazalo lata nie dziala tylko dlatego ze nie może znalesc sciezki do gry bo gra jest totalnie spolszczona i producent zmienil tez standardowa sciezke gry (fakt jest potwierdzony bo probowalem na demku:) ale to nie rozwiazalo problemu z demkiem tez

2 syf na kompie tez nie wchodzi w gre bo przeinstalowałem system a po za tym uzywam „CCleaner” do czyszczenia rejestru

3.probowalem tez odpalac po zmianach w ikonce startowej czyli prawy/właściwości/zgodnosc i „uruchom ten program w trybie zgodnosci z ” – wybralem kazda opcje

4 pisalem do producenta raz grzecznie (nie dostalem odzewu) i raz po chamsku (tez nie pomoglo heh:)

5 blagam pomocy :slight_smile:

Mowa o tym temacie