Pomocy jakiś "Heisenberg" Włamał mi sie na kompa

No więc zacznijmy od tego że grałem sobie z moim kolega na własnym serwerze minecrafta no i nagle coś takiego minecraft i konsola serwera zamykają się jednocześnie pomyślałem że to zwykły crash potem stało się tak 2 razy no i za 3 wchodze w minecrafta w zakładkę multiplayer i patrze że liczba slotów mojego serwera i motd się zmieniły jakby ktoś grzebał mi w pliku serwera no i motd brzmiało “Hacked Heisenberg ciach Your Acer” no i sie złekłem pisze do kolegi na facebooku że ktoś mi sie włamał na kompa i skąd wiedział że mój komputer to acer no i pisaliśmy chyba minute i nagle zaczeły wyskakiwać mi errory pt Hola ciach : Im Heisenberg : ciach You i tym podobne no myśle sobie że to jakiś wirus to wchodze w neta wpisuje AVG i chce pobrać a tu nagle taki error “Hahahahaah avg antywirus?” jakby ten gościu widział co robie jakby mnie śledził potem pojawiały sie jeszcze inne errory ciach You itd Chciałbym dodać że wcześniej pobierałem 3 pliki a konkretnie 3 mody do minecrafta wcześniej miałem je pobrane i nic sie nie działo a moja siostra mówi że to przez te 3 mody które pobrałem i teraz mam w ogóle zakaz grania w cokolwiek jakby to była moja wina.Czy ktoś mógł sie włamać przez te 3 mody ? Czy to dlatego że mój komputer nie był zarejestrowany ( Po prostu mi sie nie chciało tego robić ) Jak ten ciach to zrobił Po co to zrobił ? Bo poco ktoś miałby się nic nieznaczącemu dla społeczeństwa 13 latkowi włamać na kompa? Teraz zresetowałem komputer i niewiem czy wszystko jest dobrze. ciach. z góry dzięki

 

 

Wulgaryzmy i zbędne zdania usunięte, reszta detali w ostrzeżeniu… semtex

jaki masz internet? dobrze by było gdybyś miał neostradę i zmienił IP.

Masz program antywirusowy, włączone zapory ?

No mam internet z vectry zapory są wlączone ale programu anty wirusowego nie ma czy to mogłobyć przez te mody ? 

NeroNex ; siostra ma rację. Pobrałeś kolejne 3 nieszczęsne mody do Minecrafta z fałszywej strony. Nie ty pierwszy i nie ostatni.

Jak dysk nie został uszkodzony, to mogą się rodzice cieszyć. Skończy się na formacie.

Jednym z objawów jest np stopniowe blokowanie ruchów myszy, przejmowanie kontroli na portami USB.

Nowy log obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

No ale właśnie w tym sęk że ja te mody miałem pobrane wcześniej z tej samej strony

Wcześniej pobierałem z tej strony i nic sie nie działo te same mody a tak btw to ta strona http://mod-minecraft.net/flans-mod/ wcześniej pobierałem z niej inne mody i nic