Pomocy komputer sie wyłącza

No ale zasilacz wymieniasz czy nie ??

no tak wymienie

Zobacz też czy działa ci wentylacja podzespołów mam na myśli kartę i procesor, a nowy zasilacz nic nie da. :wink:

wiatraczki działają jak należy

aha, a jaką masz prędkość chłodzenia karty graficznej na gwaranci powinno pisać, albo przeczytaj nazwę i wpisz na allegro wentylacja i nawa co pisze na wentylatorze karty, jak zobaczę jaka prędkość to porównam z modelem karty graficznej :wink: :slight_smile:

No to podłącz sobie sprzęt na jakimś chińskim szajsie a potem na porządnym zasilaczu to zobaczysz różnicę

A może rzeczywiście nowy zasilacz nic nie da ? Ale wnioskując po tym jaki masz to raczej na pewno zasilacz … źle dostarcza prąd i jest niestabilny, a może karta graficzna uszkodzona? Sprawdzałeś inną kartę graficzną ?

niestety nie sprawdzałem bo nie mam

Ja chyba podałem wam zły model zasilacza na karcie grwarancyjnej pisze ze - Mode Com MC 400W

Jeżeli to MC to dobry

to ja już nie wiem co mam robić w nic nie moge pograć bo ciągle sie wyłącza jedynie to tylko na internecie co moge normalnie posiedzieć :frowning:

Pole Wartość

Właściwości czujnika

Typ czujnika ITE IT8712F (ISA 290h)

Typ czujnika procesora graficznego Driver (NV-DRV)

Temperatury

Płyta główna 46 °C (115 °F)

Procesor 34 °C (93 °F)

Aux 36 °C (97 °F)

Procesor graficzny 51 °C (124 °F)

Wentylatory

Procesor 8438 RPM

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.38 V

+2.5 V 1.90 V

+3.3 V 3.31 V

+5 V 5.13 V

+12 V 12.16 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 5.03 V

VBAT baterii CMOS 3.12 V

Debug Info F 50 FF 00

Debug Info T 36 46 34

Debug Info V 56 77 CF BF BE C8 06 (01)

Znalazłem coś takiego

Temp. dobre

Z napięciami jest różnie

Najlepiej sprawdzić miernikiem

Jeżeli masz możliwość pożyczenia mocniejszego i markowego zasilacza to podepnij i zobacz czy tak jest dalej.

niestety nie mam

mam taki program hmonitor i pokazuje mi jakieś napięcie i jedna jest normalnie a inne swiecą się na czerwono to morze da sie jakoś zmienić żeby komp sie nie wyłączał

Pewnie te czerwone sygnalizują, że coś jest nie tak z zasilaczem

też mi sie tak zdaje

Radziłbym zmianę chłodzenia procka na wydajniejsze.

Radziłbym zmianę zasilacza na lepszy.

spoko