Pomocy! Kopiowanie!

Co zrobic?

Szef dal mi plyte, ktora musi byc gotowa na czwartek w 200 egzemplarzach.

Jest na niej video, a na czwartek ma ich byc 200 i na kazdej jeszcze ma byc logo firmy.

To jest video promocyjne na jakas prezentacje w piatek.

Ja w zyciu nie mialam do czynienia z czyms takim!

Jak to zrobic?

Gdzie?

Za ile?

![-o<

Blagam, pomocy :!:

Szukałeś może w google http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=H9l&q=t%C5%82oczenie+p%C5%82yt&btnG=Szukaj&lr=

Przy 200 to chyba tłoczenie, może jakiś rabat Ci dadzą.

A masz w kompie nagrywarkę z ?? :twisted: Jeżeli tak to wystarczy kupić płyty (ok. 1 zł za CD, 1,50 za DVD), czyli za same płyty, jeżeli to CD musisz wybulić 200 zł, a jeżeli DVD 300 zł., Sama nagrywarka DVD z możliwoscią nakładania etykiet kosztuje ok.100 zł, więc jeżeli chcesz to zrobić w domu to wydasz 300-400 zł.

queen-of-spades , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Edytuj oraz poprawić wiadomość - na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Jeżeli nagrywarka ma lightscribe to będziesz mógł dać na niej biało czarny obrazek… (musisz mieć specjalne płyty, trochę droższe)

Skąd jesteś ?

Nook , Ale czy on pisał że logo firmy ma być kolorowe???

Pytanie;

tyczy się nie do mnie, rozumiem???

Ale i tak źle napisałem, bo płyty czyste, z funkcją lightscribe są droższe, a na zwykłych płytach nie da się zrobić loga. :smiley:

Domowym sposobem wypalić i nadrukować 200 CDków to trochę męczące będzie. Poszukaj na googlach pod hasłem tłoczenie albo nadruki na cd.

Przecież napisałem, że te płyty są trochę droższe…

A pytanie było skierowane do queen-of-spades , jeżeli z Szczecina to mogę coś polecić :stuck_out_tongue:

Tak, nadruki na plytach maja byc kolorowe.

Jestem z Warszawy.

Dziekuje za pomoc:)