Pomocy... makabryczny problem z instalacją myszy w XP


(Lukasz) #1

Wiam wszystkich... Potrzebuję pomocy...

Moja mysz A4 tech zaczęła zachowywać się dość dziwnie: przyciągało strzałke coś do jednego brzegu ekranu i nic nie można było z nią zrobić problem pojawił się też wcześniej ale po usunięciu kilku wirusów wszystko wróciło do normy. Przez niechcący usunąłem z menedżera użądzeń mysz PS/2, oczywiście przwracanie systemu miałem wyłączone.... teraz usilnie próbuję zainstalować ją na nowo i nic.... Komputer jej wogóle ne wykrywa. Próbowałem pobrać sterowniki ze strony producenta, ale i ich instalacja nic nie pomogła... Sama mysz w Panelu sterowania jest ale zakładka właściwości jest pusta (?)

teoretycznie powinna zostać automatycznie wykryta po starcie systemu ale jest martwa, a w menedźerze użądzeń nie wyświetla jej nie ma. Próbowałem DODAJ SPRZĘT ale nie ma żadnego sterownika myszy (?)

Przyznam, że jestm zdesperowany, aby wysłać tego posta poruszam się tabulatorem i klawiszami kursora (a musiałem najpierw połączyć się z neostradą co bez myszki nie jest proste) proszę pomóżcie....

z góry dziękuję za pomoc

Łukasz


(Bad Boy 85) #2

sprawdź u kogoś tę myszke może po protu padła,jesli bedzie działać to pożycz od kogoś sprawną mysze i sprawdz czy bedzie wykrywalna.

pokombinuj z wejsciami moze masz przjściówke pod usb lub ps2 posprawdzaj


(Lukasz) #3

thx, jutro sprawdzę... oby tylko zadziałała jakaś inna

pozdr


(Adarek) #4

Włóż płytę z XP do napędu , w uruchom wpisz >>> sfc /scannow

Nacisnij >>> Enter . Nastapi sprawdzenie i poprawienie plików systemowych

Odinstaluj wszystkie sterowniki myszki . Zainstaluj ponownie.

Jest jeszcze możliwe że mysz " kaput" . Sprawdz jak działa na innym kompie..