Pomocy! mam jakieś uciążliwe dziadostwo

witam, na początku uprzedzę, że jestem laikiem jeśli chodzi obsługę komputera więc proszę o wyrozumiałość. mój problem polega na tym, że złapałem jakieś świństwo i sam nie mogę sobie z tym poradzić. nie mogę uruchomić ani ComboFix`a (uruchamia się tak jakby rozpakowywanie i na tym koniec) tworzy sie jakiś folder na dysku C o dziwnej nazwie (jakieś przypadkowe cyfry) próbowałem z trybu awaryjnego jak również zmieniałem nazwe i nic, za każdym razem ten sam efekt. podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o SmitfraudFix. w tym przypadku program jakby sie uruchamiał ale następuje tak jakby restart i cisza. przeskanowałem Ad-awere i niby, wszystko juz pokasował. użyłem również Malwarebytes anti-malware i tez pokasował to co znalazł. skanowałem z włączonym jak i również wyłączonym internecie jak i również w trybie awaryjnym. no i oczywiście kaspersky wykrywa mi jakieś trojany, które maja być usunięte z restartem komputera ale oczywiście nic takiego się nie dzieje. po prostu w kółko to samo.

z tego co kojarze chyba najcześciej kaspersky odnosi sie do tych lokalizacji:

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

działa mi jedynie Hi-Jack i o to log z tego programu:

http://wklejto.pl/32742

zrob przywracanie systemu o np 2 tyg wczesniej zabezpiecz sie lepszym programem antywirusowym

pobierz trojan remover z dobrych programów, o ile licencja ci nie wygasła i wirus ci nie blokuje, tylko uważaj z nim bo raz koledze trojan wszedł w jakiś ważny plik systemowy i po usunięciu system się nie uruchamiał