Pomocy mam n-3650 i problem z programami

mam n-3650 i nie potrafie zainstalowac programow na fonie a robie to przez czytnik kart pamieci czy potrzebuje jakis program zeby to poslac na karte albo cosik nie tak z fonem ?? pliska pomozcie

Ja mam Sagema i rownież korzystam z karty pamięci oraz czytnika,mam win xp i system wykrywa mi czytnik jako dysk wymienny,na który wrzucam to co chcę.

W telefonie musisz zainstalować FExplorer jest darmowy http://www.symbianos.pl/Nowiny/Z_ostatn … po_polsku/ (lub inny manager) “Odpal” FExplorera w telefonie , widzisz trzy dyski C: telefon D: Ram i E: to karta MMC wejdz , powinny tam być widoczne foldery i pliki instalacyjne sis. lub jar. tego co przeniosłeś czytnikiem :slight_smile: Klikasz na sis. lub jar. i instalujesz w telefonie :!: Chyba wszystko :smiley:

dzieki sprobuje jak sie uda to napisze

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 20:55

jeszce jedno pytanko gdzie to wrzucic na karte tego “FExplorera” bo nie mogego znalez na fonie z gory dzieki

Trochę się “zagalopowałem” z tym FExplorerem :lol: Jeśli u Ciebie

to FExpl… przenies lub kopiuj na MMC a w telefonie “zobaczysz” go wchodząc w systemowy “menedzer plików” gdzie będzie widoczny plik instalacyjny na karcie pamięci ,

Wszystkie operacje (kopiowanie , wklejanie , przenoszenie , usuwanie plików) w swojej 6630 robię za pomocą FExplorera i zupełnie zapomniałem o systemowym :smiley:

wrzucilem to na karte i tez mi tego nie znalazlo a jakie na karcie musza byc foldery, a moze to jest bez znaczenia bo juz nie mam bladego pojecia co jest grane jesli ten fon jest felerny to rozwale gosciowi w sklepie ryj.

Podstawowe foldery to np. images , others , system , temp itd. system tworzy tez inne jeśli jakaś aplikacja go potrzebuje 99a670c6e8.jpg

instalki sis. lub jar. "pakuj bezpośrednio na karte , nie trzeba ich umieszczać w zadnym folderze i powinny być widoczne w systemowym “menedzer plików” jako czerwone kwadraciki 336a783d76.jpg

ale mnie sie nie pojawia zaden instal z zadnym czerwonym kwadracikiem :stuck_out_tongue: menadzer plikow wogole pokazuje brak danych :frowning: a jesli nie ma na karcie folderow takich jak system to co wtedy… cos nie tak z karta?? a czy menadzer systemowy plikow to co innego niz ten co jest w narzedziach?

Coś mi się wydaje że :clever:

  1. Karta jest nowa lub nie używana

  2. Karta nie była formatowana w telefonie

Jeśli MMC jest nowa to telefon jej nie “zobaczy” zanim nie zformatujesz jej w 3650 :smiley: