Pomocy mam problem

czy istnieje możliwość zwiększenia uploadu plików. Mam neta 6mega ale wysyłam pliki max 60 kilo a pobieram jakieś 770kilo czy nieda się zwiększyć uploadu chociażby koszetem downloadu a i neta mam z orange po kablach tp Z góry Dzieki za jakąkolwiek pomoc

Nie da się. Ograniczenia techniczne. Musiałbyś pracować na łączach symetrycznych światłowodowych. Wtedy miałbyś taki sam upload jak download

MansonPL ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie ma takiej możliwości - to jest łącze asymetryczne (niesymetryczne) o takich proporcjach UP : DL ustawionych przez dostawcę i tego nie zmienisz. Możesz pewnie wykupić usługę dostępu symetrycznego ( dużo droższą)

Po prostu masz taką asymetrię łącza ustawioną przez usługodawcę i nie zmienisz tego chyba, że oferuje on usługę jak Vectra o nazwie wysyłaj szybciej. Ale i tak masz dobre parametry łącza 6m/1m, w Vectrze jest 8M/0,32M , a u innych lokalnych dostawców 8M/0,5M.(DL/UL).