Pomocy - Mikrofon nie reaguje na zadne dzwieki

Czesc

Od jakiegoś czasu (ok 6 miesiacy) wcale mikrofon nie reaguje ani Skype ani rejestr dźwięku

Dam wszystkie screenshoty tylko napiszcie ze chcecie pomóc bo kiedyś tez ktoś pisał i nikt z was nie chciał podzielić się wiedzą

Sprawdż czy nie jest uszkodzony,np.kabelek,gniazdo mikrofonowe /różowe/

Jaki masz system na kompie ? , jaka płyta główna ? jaka karta dźwiękowa ?

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Windows XP HE sp 3

plyta glowna gigabyte ga-945gzm-s2 (i zintegrowana karta dzwiekowa)

do tego mam podlaczone sluchawki i glosniki Logitech X-540 (5.1)

karta dzwiekowa 8 kanałowa karta dźwiękowa Realtek ALC883

A jak kupowaleś to sterowniki były dodane?

tak mam

cala plytaka od gigabyte biala

to znaczy sa napisy :stuck_out_tongue: ogolnie to orginal

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … os=winxp32 - ściągnij sterownik chipsetu … odinstaluj sterowniki dźwięku , przeczyść rejestr np. CCleaner -em , restart komputera. Zainstaluj chipset, następnie stery U.U.A , restart kompa , teraz stery AUDIO , teraz podepnij glośniki i mikrofon… ustawienia Menadżera Realtek Audio … i powinno działać…

to zrobilem glos i wszystko jest znikl tez komuniakat w skype ze moj mikrofon jest zbyt cicho

ale teraz jest na glosnikach w jak podglosze wiecej szumu

te strey audio same mi sie “zrobily” instalujac UUA Realtek’a

mam teraz gigabyte tak jak wczesniej

a te ustawienia w realteku to napiszesz mi jak ma byc ?

jak zroblem ten test w skype to mojego glosu nie bylo slychac a jak pusnilem muzyke przez glosniki to bylo ja slychac ale z trzeszczeniem

Napisz mi :

    • czy jest poprawa dźwięku na komputerze ( czy głośniki odtwarzają np. muzykę )
    • czy działa mikrofon,
    • czy jest zainstalowany Menadżer Realtek HD Audio ( czerony bądź brązowy ) głośniczek w trayu - prawa strona paska (dół ) przy zegarze,

4.- i zainstaluj G.G - będziesz mógł porozumieć się ze mną na bierząco

1 dzwiek dziala tak samo

2 nie sprawdzalem na innym komputerze ale dziala jakis czas temu

3 tak mam ten brazowy glosniczek

4 mam gg (napisz twoj numer bo moge byc nie dostepny czy cos)

Dodane 23.01.2010 (So) 22:31

to jest tak na skype szum mnie nie slychac jak mam wlaczone glosniki pojawai sie komunikat ze wydaja zbyt duzo szumu

gdy testuje na sluchawkach w skype to tej zest szum mnie nie slychac a gdy puszcze muzyke ze nawet ja jej nie slysze i sluchwki wyciszone to ona w tescie jest glosno i trzeszczy

Podałem Ci stronę ze sterownikami AUDIO , http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … os=winxp32 … os=winxp32 - ściągnij z niej stery do dźwięku ,następnie odinstaluj te które są obecnie , przeczyść rejestr ( procedura jak wyżej ) restart ,instalacja ściągniętych sterowników dźwięku …

i tak nie dziala mam wszystko poinstalowane tak jak piszesz

teraz potrzebuje co mam wyciszyc co podglosnic itp …

ps teraz jeszcze raz zainstalowalem uua i teraz suwakow nie ma dostepnych dla dzialu nagrywanie