Pomocy nie mogę nic ściąaagnąć

a co to jest spy i adware i jak mam to zrobić? czy dać sobie spokój i pouśmiechać się do kolegów ?? :slight_smile:

W takim razie wejdz w Opcje Internetowe>>Zabezpieczenia>>Poziom niestandartowy i tam resetu ustawienia do średni lub średnio niski.

bardzo śmieszne! !!

aniah wysłałem ci ten Willget mailem. Zainstaluj jak co.

PS: Szkoda że jestem zajęty. :frowning:

oki dzięki, ale na dzisiaj dam sobie spokój! Na słowo instalacja dostaję wysypki, więc wyłączam to elektroniczne paskudztwo i zabieram się za książkę :slight_smile:

no i jak odebrałeś maila ? spróbuj coś pobrać ale tym programem, już niepamiętam dokładanie jego obsługi, ale w IE powinno odrazu pobierać nim a jak nie to kopjuj link do pliku i wtedy powinno się pobierać :lol:

Wszystkie Oty Kosz.

To nie czat. :wink:

Koleżance przydałby się AdAware + Spybot S&D. Trzeba usunąć robaki. Po co dawać jej akcelelatory, skoro chyba widać, że komp nie chodzi jak powinien… :frowning:

Dodatkowo koleżanka powinna pobrać sobie DSOStop2, bo przez takie dziurawki wbija najwięcej syfu.

Panie moderatorze, ma Pan maila do aniah, proponuję w wolnej chwili podesłać owy zestaw… Pozdrawiam

To czemu sam tego nie robisz ??

Maila masz w icon_email.gif

dobra dzięki chłopaki za szczere chęci, ale to nie jest miejsce dla mnie - piszecie e języku mi obcym (jakimś takim informatycznym:P), więc poprosiłam znajomego o pomoc!

PS pozdrowienia dla Pana Moderatora, który pewnie zaraz mnie wytnie :slight_smile: :cmok1:

No właśnie chyba nie bardzo 8) nie ma koleżanka podanego maila. Gdyby tak było, to bym wysłał…