Pomocy ! Nie może wczytać direct3d

Witam.

Próbowałem wszystkiego ale i tak nic mi nie działa. Problem jest taki że jak włączam grę to wyświetla mi sie komunikat “nie można wczytać direct3d”. Mam najnowszą wersję DirectX i komuputer pokazuje mi ze mam najnowesze sterowniki do komputera ( nazwa karty Standardowa karta graficzna VGA ). Proszę o pomoc !!

Musisz zainstalować sterownik do karty graficznej.

Podaj model karty graficznej.

Według mojego komputera mam najnowsze serowniki

Nazwa karty: standardowa kart graficzna vga

Wiele gier wymaga Directx 9c, mimo że, jest Directx 11. Zrób folder na dysku i do niego pobierz stąd http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html na 32-bit. Potem w tym folderze uruchomisz plik “dxsetup” exe.

Chyba jednak nie masz, a świadczy o tym:

Pobierz np. program GPU-Z, odczytaj model swojej karty i pobierz odpowiednie sterowniki.

VGA To tak pseudo grafika instalowany przez system na każdej karcie graficznej i to nie jest karta graficzna tak naprawde Instaluje to sie po to żeby wogóole korzystać z grafiki.(żeby windows mógł z niej korzystać) Na twoje nieszczeście windows do pracy podstawowej nawet odtwarzania filmów nie potrzebuje grafiki 3d. Więc tenVGA taki powiedzmy tymczasowy steerownik 3D nie obsługuje. Jak chcesz mieć 3d to zainstaluj prawdziwy sterownik. Jak to zrobić kolega wyżej napisał

no jest takie coś : gxb3.png

Uploaded with ImageShack.us

Dodane 22.06.2013 (So) 19:58

Temat zamknięty