Pomocy! norton ghost!

mam wielki problem…

mam dysk 80gb. byl podzielony na 3 partycje:

c: 6GB

d: 12GB

e: 53GB

w Norton Ghost zrobilem obraz partycji C:

po sformatowaniu tej partycji, zainstalowalem ten obraz i… norton wywalil mi pozostale partycje (STRACILEM WSZYSTKIE DANE NA NICH ZAWARTE! !!

zrobil mi tylko 1 partycje c: o wielkosci 71GB. po tych pozostalych nie ma sladu :frowning:

probowalem odsyskac dane poprzez EASY RECOVERY ale z tych opcji moge tylko wykorzystac ta ktora przywraca pliki bez struktury katalogow, no i zmienia nazwy plikow :frowning:

CZY JEST JAKAS MOZLIWOSC ZEBY COFNAC TO CO ZROBIL NORTON GHOST??

BAAARDZO PROSZE O PILNA POMOC

Przepatrz sobie jeszcze podobne tematy,ale według mnie nie uda ci się :frowning:

Norton przywracając obraz,nadpisał wcześniejsze dane,więc raczej po zabawie :frowning:

Dokładnie tak. Tylko jak to zrobił że nadpisał cały dysk. Miałeś dobrze zrobiony obraz??

Raczej niestety nie. :?

Od wieków używam Ghosta, i nigdy mi nic nie pokasował. Musiałeś źle ustawić w opcjach, zamiast ustawić żeby wrzucił obraz na partycje on wrzucil ci na dysk. Danych już niestety nieodzyskasz, chyba że stać cię na kosztowne operacje na dysku, wysyłasz dysk do specjalnego laboratorium we Wrocławiu, jednak koszt takiej operacji to średnio 1-10 tyś zł.

e320cdi fajne dane podajesz chyba z kosmosu

a dokladnie o ktore dane ci chodzi?

Pod dosem są dwie opcje…Przywracanie na partycje lub na cały dysk. IMHO tomek skorzystał z drugiej opcji i stało się jak stało. Nie korzystałem z tej opcji i nie jestem pewny,czy mam racje,ale to jest według mnie jedyna prawdopodobna możliwość. Jak myślisz lazikar?

No całkiem możliwe. Ja także nigdy nie korzystałem z tej opcji ale jest to jak widać jedyne rozsądne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji :?