Pomocy! norton ghost!

(Tomekkk903) #1

mam wielki problem..

mam dysk 80gb. byl podzielony na 3 partycje:

c: 6GB

d: 12GB

e: 53GB

w Norton Ghost zrobilem obraz partycji C:

po sformatowaniu tej partycji, zainstalowalem ten obraz i.... norton wywalil mi pozostale partycje (STRACILEM WSZYSTKIE DANE NA NICH ZAWARTE! !!

zrobil mi tylko 1 partycje c: o wielkosci 71GB. po tych pozostalych nie ma sladu :frowning:

probowalem odsyskac dane poprzez EASY RECOVERY ale z tych opcji moge tylko wykorzystac ta ktora przywraca pliki bez struktury katalogow, no i zmienia nazwy plikow :frowning:

CZY JEST JAKAS MOZLIWOSC ZEBY COFNAC TO CO ZROBIL NORTON GHOST??

BAAARDZO PROSZE O PILNA POMOC

(Damian) #2

Przepatrz sobie jeszcze podobne tematy,ale według mnie nie uda ci się :frowning:

Norton przywracaj─ůc obraz,nadpisa┼é wcze┼Ťniejsze dane,wi─Öc raczej po zabawie :frowning:

(lazikar) #3

Dok┼éadnie tak. Tylko jak to zrobi┼é ┼╝e nadpisa┼é ca┼éy dysk. Mia┼ée┼Ť dobrze zrobiony obraz??

Raczej niestety nie. :?

(Lewy) #4

Od wiek├│w u┼╝ywam Ghosta, i nigdy mi nic nie pokasowa┼é. Musia┼ée┼Ť ┼║le ustawi─ç w opcjach, zamiast ustawi─ç ┼╝eby wrzuci┼é obraz na partycje on wrzucil ci na dysk. Danych ju┼╝ niestety nieodzyskasz, chyba ┼╝e sta─ç ci─Ö na kosztowne operacje na dysku, wysy┼éasz dysk do specjalnego laboratorium we Wroc┼éawiu, jednak koszt takiej operacji to ┼Ťrednio 1-10 ty┼Ť z┼é.

(Xiao19) #5

e320cdi fajne dane podajesz chyba z kosmosu

(Lewy) #6

a dokladnie o ktore dane ci chodzi?

(Damian) #7

Pod dosem s─ů dwie opcje...Przywracanie na partycje lub na ca┼éy dysk. IMHO tomek skorzysta┼é z drugiej opcji i sta┼éo si─Ö jak sta┼éo. Nie korzysta┼éem z tej opcji i nie jestem pewny,czy mam racje,ale to jest wed┼éug mnie jedyna prawdopodobna mo┼╝liwo┼Ť─ç. Jak my┼Ťlisz lazikar?

(lazikar) #8

No ca┼ékiem mo┼╝liwe. Ja tak┼╝e nigdy nie korzysta┼éem z tej opcji ale jest to jak wida─ç jedyne rozs─ůdne wyt┼éumaczenie zaistnia┼éej sytuacji :?