Pomocy przy obliczeniu wypłaty

Witam

Pracuję na umowę zlecenie z płacą 1650 zł brutto/miesiąc. Z racji że skończyłem 26 lat i byłem bezrobotny pracodawca opłaca mi wszystkie składki (łącznie z chorobową i wypadkową). Umowa jest na czas nieokreślony podpisana 4 listopada. No i dziś ostatniego dnia miesiąca dostałem druk wypłatowy który znajduje się poniżej (pola z tekstem odpowiadają polom z cyferkami). Według kalkulatora płacowego z rysunku numer 2 powinienem mieć do wypłaty 1200 zł netto pomniejszone o 3 dni bo zacząłem prace od 4 listopada. Według mnie 900 zł do wypłaty to za mało i ktoś się machnął, może ktoś poprawnie obliczyć ile mi się należy do ręki?

Jak się otworzy to kliknąć na rysunku to się powiększy

paca5.th.jpg

Jak się otworzy to kliknąć na rysunku to się powiększy

kalkulator2.th.jpg

Antoni1 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Masz dostawać 1650zł brutto. Nie wiem jak Twój pracodawca liczy godziny, ale jeżeli masz przepracować 8h na dzień to powinno ich być w sumie 160. Jak pracowałeś 3 dni mniej to masz 142h. 1650/10 i wynik z tego razy 142h. Wyjdzie Ci ile powinieneś mieć brutto. Dalej w składki się nie zagłębiam bo jeszcze nic poza podatkiem nie płaciłem.

http://www.wynagrodzenia.pl/kalkulator.php

Policzyli ci wypłatę za 3 tygodnie i tyle.