Pomocy sterownik!


(Krzywizna9) #1

Witam !!

Mam taki problem kupilem 2 miesiace temu laptopa i cos sie stalo musialem na nowo instalowac Windowsa 7,wszystko dzialalo ale po zainstalowaniu nie dzialaja mi gry w 3D niewiem co robic podaje informacje o komputerze:

*Karta jest niby taka:Karta graficzna

nVidia GeForce GT 520

Ale jak sprawdzam to pisze Standrat Vga Grafikkarte

Bardzo Prosze O Pomoc Jestem Ciemny W Tych Sprawach


(Veers) #2

Nie wystarczy zainstalować Windows'a. Trzeba jeszcze zainstalować sterowniki (w tym przypadku - od karty graficznej).


(JNJN) #3


(Lufcik) #4

Sprawdź w menedżerze urządzeń jak nazywa się ta karta lub ściągnij program AIDA bądź Everest Home Edition i stamtąd odczytaj. Podaj jeszcze model laptopa oraz wersję systemu na której pracujesz. Chodzi o 32 lub 64 bity. To odczytasz gdy przejdziesz do panelu sterowania->system.


(frequencyxxx) #5

Klikasz:

http://www.nvidia.pl/Download/Scan.aspx?lang=pl

i znajdzie Ci odpowiednie stery do Twojego geforce


(Piotrkijak) #6

Skoro masz nVidia GeForce GT 520, to musisz zainstalować te sterowniki: http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis ... er-pl.html jeżeli masz 32 bitowy system

lub te:http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-285.62-whql-driver-pl.html dla 64 bitowego. To, że w menadżerze urządzeń masz standard vga graphic card, to jest normalka, ponieważ przez to, że system nie ma sterownika nie wie na temat tego podzespołu nic poza tym, że jest to karta graficzna, więc informuje Cię, że potrzebny jest sterownik do grafiki. Potem jak wgrasz sterownik to ten napis zmieni się na Geforce GT 520 o ile rzeczywiście masz taką kartę. Jeżeli masz inną, to po prostu dalej w menedżerze nadal będziesz miał standart vga graphic card, albo nawet już instalator Cię poinformuje, że nie wykrył karty dla której mógłby wgrać ten sterownik.