Pomocy ! Wirus nie do usunięcia!

siwy_155 to jest tylko i wyłącznie czyjaś teoria a w praktyce może to wygladać troszke inaczej.

Wiec zastosuj sie do mojej porady podanej wcześniej KillBox bez problemu powinien sobie poradzić i co ważne usuń to co napisał musg i zapodaj nowego loga.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Już sobie poradziłem z tymi głupimi wirusami :smiley: :smiley: :smiley:

Chciałem dziś zrobić tak jak wy mi radziliście i wejść do trybu awaryjnego ale sie nie dalo ani na normalny awaryjny ani na z wierszem poleceń więc tak się wkurzyłem że uruchomiłem PM i dałem Format :smiley: :smiley: I zainstalowałem od nowa system tyle tylko że teraz 1 rzeczą jaką zrobiłem po zainstalowaniu systemu to zainstalowanie Avasta i zainstalowanie tej łatki na blastera.

Jak narazie wszytko chodzi, ale nie wiem czy instalować SP2 bo kiedyś mi namieszał na syystemie i to nieźle.

Dzięks za wszystkie odpowiedzi, kurde tylko nie poczebnie bawiliście się nad sprawdzeniem loga ale przynajmniej teraz wiem jak ma wyglądać czysty log.

Instaluj SP2…

A mogliśmy walczyć bez formata - no cóż.

Mam problem zainstalowaniem SP2 a mianowicie pierw on się rozpakowywuje potem sie uruchamia instalator i tam musze zaakceptowac i daje dalej no i zaczyna sie jakby proces instalacji na poczatku pise cos ze sprawdza klucz czy cos i takiego i przechodzi do tworzenia kopi zapasowaej plików no i w tym momencie stoi i stoi w miejscu nawet pasek postępu nie śmie się ruszyć i nie pracuje dysk, jedynie procesor pracuje 100% i ic czekałem 15 minut i pasek nawet nie drgnął

Antywira wyłączyłem.

Pokazuje jakiś komunikat z błędem?

Tak czy siak, najlepiej na przyszłość zintegruj sobie płytę XP z SP2.

http://binboy.sphere.pl/index.php?show=128

Jest jeszcze możliwość, że instalator SP2 jest uszkodzony.

No dobra ten problem już rozwiązałem 3 razy próbowałem to zainstalować i nic aż w końcu postanowiłęm zainstalować SP2 z włączonym antywirusem no i sie zainstalowal nie wiem czemu jak wylaczalem anty to sie nie instalowal jak sam pisze zeby wylaczyc wszystko ale to szczegół

No wię zainstalowałęm ale teraz mi wogule nie działa internet ten SP2 arypał mi neta, nie da się wejść na żadną strone.

Wyłącz firewalla SP2.

Panel Sterowania -> Zapora systemu Windows.

Tam nigdzie nie widziałem okeslenia firewall ale cała zapora systemu jest wyłączona

Sprawa wygląda tak że ani IE ani firefoksem żadnej strony nie odworzy

A jak weszłem w cmd i wpisałem ping http://www.onet.pl to działało i wyszedł mi średni czas 13ms i 0 straconych bajtów

więc net jakby działał ale nie wyswietla żadnych stron a cała zapora jest wyłączona.

Wiedziałem że jak zainstaluje SP2 to sobie tylko roboty dołoże bo będe musiał znów formata robić żeby pozbyć się tego dziadostwa o nazwie SP2