Pomocy z instalacją kabla USB do kompa(samsung x600)

Próbowałem juz chyba wszystkiego(instalacja kablaUSB -w instrukcji wydaję sie to być dziecinnie prosta) zainstalowałem “USB Data Cable Driver” ze stronki: http://www.gsm2pc.pl/uzytki.html. Fakt wykrył mi komp nowe urządzenie ale uznał je za “nieznane”

Wiem że po właściwym zainstalowaniu kabel ma być dostępny w "Portach (COM i LPT) a mi to nieznane urządzenie wyskakuje w “Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej”

Proszę o pomoc! !!

Z góry dzięki za pomoc

ja miałem taki sam problem z kable do SIEMENSA C65 ale doszłem do tego!! Po pierwsze sprawdź sobie czy wogule widzi ci komp to urzadzenie w tym celu zrób takie coś::

Mój komputer prawym właściwości potem

zakładka sprzęt i menadżer urządzeń i tam sprawdź sobie czy masz ten kabelek!! jak sprawdzisz to napisz!! To podam dalesze moje instrukcje!! które mi pomogły!!

Komp mi go wykrywa -jest na ostatniej pozycji w:“kontrolery magistrali szeregowej” jako:"Unknown Device- ale jest przekreślony czerwonym krzyżykiem- włączam to i tam pisze że to urządzenie jest wyłączone- więc je włączam(ponowne uruchomienie kompa- wtedy się wieszsza komp)ale go restartuje. Poźniej w Menedżer urządzeń koło tego Unknown device jest żółty wykżyknik. i tyle się da zrobić

proszę o dalsze wskazówki

czyli musisz wejść w te opcje co wczoraj kliknoąć na to użądzenie i pojawi się okno gdzie wybierzesz zainstaluj sterowniki klikasz na to!! Aha a wogule masz sterowniki do tego kabla?! Bo jak nie masz to cie nie pójdzie!! wysle ci na skrzynke coś co ci powinno pomudz mi to pomogło więć i to bie może też to będzie steroenik!!

Jeśli chodzi o sterowniki to mam: “USB Data Cable Driver”-czy to wystarcza? chyba nie bo nie daje żadnych efektów

Mi się też widzi że to może być wina sterowników(dawałem tam w opcjach żeby znalazł komp je w necie- ale też bez efektow

Ściągnałęm sobie też “Easy studio” ale ten program będzie działał dopiero po zainstalowaniu tego kabla.

no i o t czytałeś skrzynke e-mail?? To co tam masz to powinno ci pom udz jak to zainstalujesz!!